Jesteś tutaj

Wynajem dostawczaków na minuty

Już na początku października na polski rynek wejdzie nowy operator – CityBee, który jako pierwszy na dużą skalę udostępni auta dostawcze do wynajmu na minuty. Idea carsharingu szturmem zdobywa kolejne polskie miasta i zyskuje coraz więcej zwolenników. Prosta i szybka usługa wykorzystująca najnowsze technologie i smartfona zmieniła już, i wciąż zmienia, sposób podróżowania Polaków po mieście samochodem osobowym.

CityBee to pionier carsharingu w Europie Środkowo-Wschodniej, który wynajem aut na minuty oferuje od 2012 r. Dziś jest liderem na Litwie, gdzie udostępnia użytkownikom 800 samochodów osobowych i dostawczych różnych modeli oraz rowery.

W Polsce samochody z logo CityBee będą dostępne już w październiku. Pojemne Fiaty Ducato sukcesywnie będą pojawiać się w największych miastach. Firma zaoferuje unikalny i przejrzysty cennik, zgodnie z którym za pierwsze 50 km nie zostaną naliczone opłaty za przejechane kilometry, a stawki za czas użytkowania będą zróżnicowane w zależności od długości wynajmu. Paliwo i ubezpieczenie będą już wliczone w cenę. Aplikacja CityBee będzie dostępna od października w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS).

Podobne artykuły

Ślizganie się po śniegu może dostarczyć sporo frajdy — o ile ma się na nogach narty lub siedzi się na sankach. Kierowcy patrzą jednak na taką sytuację zupełnie inaczej. Mamy za sobą już kilka mroźnych nocy i związanych z tym niespodzianek. Nadszedł czas, aby przygotować się do zimowej pogody i niesprzyjających warunków drogowych.

Galeria Łomianki od 14 października udostępniła kierowcom szybką ładowarkę samochodów elektrycznych. Punkt ładowania jest dostępny całą dobę. 

X