Jesteś tutaj

IX Kongres Sprzedaż już w maju

Tematyka poruszona na IX Kongresie Sprzedaż dotyczyć będzie sprzedaży w szerokim tego słowa znaczeniu. Tematyka ta rozpatrywana będzie m.in. pod względem rozwoju sprzedaży i zarządzaniem zespołem czy roli szefa w pracy. Podczas Kongresu wystąpią m.in.: Maciej Sawicki, dr Kazimierz Sedlak, Robert Jasiński; Krzysztof Wielicki, Przemysław Iwanek - Dyrektor Finansowo-Administracyjny w Miele sp. z o.o, Anna Rawska-Kupczyńska - Senior Marketing Manager for Central Eastern Europe, Russia and Israel w Hewlett Packard Enterprise, Michał Świgost - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, SATORIA Group SA i inni. IX Kongres Sprzedaż odbędzie się w dniach 11-13 maja br. Kongres Sprzedaż to wydarzenie skierowane do osób odpowiedzialnych za strategię sprzedaży w dużych i średnich firmach, dyrektorów i menedżerów działów sprzedaży, szefów zespołów marketingowo-sprzedażowych. "Poradnik Handlowca" jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2019-03-08

Kolejna edycja targów organizowanych przez PHUP Gniezno odbędzie się 8 marca 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie.

Data wydarzenia: 
2018-11-14

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow, która odbędzie się 14 i 15 listopada br., przybliży odwiedzającym jeszcze szerszą ofertę wystawców.

X

Przeczytaj również