Jesteś tutaj

IX Kongres Sprzedaż już w maju

Tematyka poruszona na IX Kongresie Sprzedaż dotyczyć będzie sprzedaży w szerokim tego słowa znaczeniu. Tematyka ta rozpatrywana będzie m.in. pod względem rozwoju sprzedaży i zarządzaniem zespołem czy roli szefa w pracy. Podczas Kongresu wystąpią m.in.: Maciej Sawicki, dr Kazimierz Sedlak, Robert Jasiński; Krzysztof Wielicki, Przemysław Iwanek - Dyrektor Finansowo-Administracyjny w Miele sp. z o.o, Anna Rawska-Kupczyńska - Senior Marketing Manager for Central Eastern Europe, Russia and Israel w Hewlett Packard Enterprise, Michał Świgost - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, SATORIA Group SA i inni. IX Kongres Sprzedaż odbędzie się w dniach 11-13 maja br. Kongres Sprzedaż to wydarzenie skierowane do osób odpowiedzialnych za strategię sprzedaży w dużych i średnich firmach, dyrektorów i menedżerów działów sprzedaży, szefów zespołów marketingowo-sprzedażowych. "Poradnik Handlowca" jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Podobne artykuły

Polskie mięso i jego przetwory są coraz bardziej doceniane w Europie i świecie. Wychodząc naprzeciw temu trendowi organizatorzy targów WorldFood Warsaw utworzą sektor dedykowany mięsu i jego przetworom.

Data wydarzenia: 
2019-10-17

W dniach 17-19 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Franczyzy. To 3 dni spotkań, 200 konceptów franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką.

X

Przeczytaj również