Jesteś tutaj

Targi Rabat Detal regionu śląskiego

Data wydarzenia: 
2017-11-23
Nazwa: 
Tragi Rabat Detal regionu śląskiego
Organizator: 
Sieć Rabat Detal
Adres: 
Hotelu Villa Verde w Zawierciu

Najbliższa edycja Targów Regionalnych Rabat Detal, dla obszaru Śląska, odbędzie się w dniach 23-24 listopada, w Hotelu Villa Verde w Zawierciu.

W imprezie weźmie udział kilkudziesięciu wystawców współpracujących z siecią. Zaprezentują oni swoje produkty z różnych grup asortymentowych, począwszy od słodyczy, wypieków i lodów, przez napoje, piwa i wódki, a skończywszy na wyposażeniu sklepowym. W targach wezmą udział właściciele sklepów działających pod szyldem sieci oraz niezależni detaliści chcący rozpocząć współpracę z nią.

Podczas tegorocznych Targów Regionalnych zapewnione będzie wiele atrakcji, niespodzianek i nagród. W tym roku podczas Targów Rabat Detal gościć będzie niezwykłych gości. Nie zabraknie wspaniałej atmosfery i super zabawy. Targi zostały objęte Patronatem Medialnym „Poradnika Handlowca”. Udział weźmie łącznie ponad 700 osób.

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2019-06-14

Targi Centralne sieci Rabat Detal, w tym roku odbędą się 14 czerwca w Zakopanem. Organizatorzy przewidują prawie 700 gości. Podczas tegorocznej edycji przepięknym widokiem przywitają uczestników Polskie Tatry, cudowna gościnność górali oraz perfekcyjna obsługa Hotelu Nosalowy Dwór***** Resort & SPA.

Tegoroczne Targi Centralne odbędą się, podobnie jak w ubiegłym roku, w Hotelu Gołębiewski w Wiśle w terminie 8-9 czerwca. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już ok. 500 gości i ok. 70 wystawców. Impreza podzielona będzie na dwie części: handlową i konferencyjną. 

X