Jesteś tutaj

TARGI RABAT DETAL - WISŁA

Data wydarzenia: 
2017-06-08
Nazwa: 
Targi Rabat Detal
Organizator: 
Rabat Detal
Adres: 
Wisła

W dniach 8-9 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbędą się kolejne Targi Centralne Rabat Detal branży FMCG, w których udział zapowiedziało ok. 70 wystawców.

 

Targi będą okazją do poszerzenia znajomości biznesowych i nawiązania kontaktów. Nie zabraknie również losowania nagród i uroczystej kolacji bankietowej z atrakcjami dodatkowymi. Sieć Rabat Detal istnieje już 21 lat i obecnie liczy ponad 1005 sklepów działających w trzech formatach: sklepy monopolowe, ogólnospożywcze i convenience. W roku 2017 sieć stawia na rozwój działu convenience. Świeżość i jakość produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny to główne założenia strategii sieci.

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2019-06-14

Targi Centralne sieci Rabat Detal, w tym roku odbędą się 14 czerwca w Zakopanem. Organizatorzy przewidują prawie 700 gości. Podczas tegorocznej edycji przepięknym widokiem przywitają uczestników Polskie Tatry, cudowna gościnność górali oraz perfekcyjna obsługa Hotelu Nosalowy Dwór***** Resort & SPA.

Data wydarzenia: 
2017-11-23

Najbliższa edycja Targów Regionalnych Rabat Detal, dla obszaru Śląska, odbędzie się w dniach 23-24 listopada, w Hotelu Villa Verde w Zawierciu.

X