Jesteś tutaj

10 lat Centrum Dystrybucyjnego Kaufland w Woli Krzysztoporskiej

W Centrum Dystrybucyjnym Kaufland w Woli Krzysztoporskiej 9 października br. świętowano jubileusz 10-lecia działalności magazynu.

Centrum Dystrybucyjne Kaufland w Woli Krzysztoporskiej to nowoczesny obiekt magazynowy o powierzchni ponad 100 tys. mkw. Codziennie w obrocie jest około 12 tys. palet. Każdego miesiąca nawet 9 tys. tirów na bieżąco dostarcza towar do sklepów Kaufland w całej Polsce. Przez 10 lat funkcjonowania magazynu skompletowano 15 mln palet,  wysłano ponad 400 tys. ciężarówek, które przejechały ponad 80 mln km.

Obecnie w Centrum Dystrybucyjnym pracuje około 500 osób. Jednak w związku z dynamicznym rozwojem sieci planowany jest wzrost zatrudnienia. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W Jarosławiu i Głogowie, 26 kwietnia br. Kaufland otworzył dwa nowe sklepy. W obydwu miastach są to pierwsze markety sieci. W całej Polsce Kaufland posiada już 208 sklepów. W tym roku sieć planuje otworzyć jeszcze kilka placówek.

Dwaj kucharze, dziewięć krajów i pełna smaków wyprawa przez najpopularniejsze kuchnie świata. Sieć Kaufland rusza z nową akcją „Jedzenie to… odkrywanie”, prezentującą najciekawsze propozycje kulinarne z różnych stron globu na interaktywnej mapie.

X