Jesteś tutaj

10 lat Centrum Dystrybucyjnego Kaufland w Woli Krzysztoporskiej

W Centrum Dystrybucyjnym Kaufland w Woli Krzysztoporskiej 9 października br. świętowano jubileusz 10-lecia działalności magazynu.

Centrum Dystrybucyjne Kaufland w Woli Krzysztoporskiej to nowoczesny obiekt magazynowy o powierzchni ponad 100 tys. mkw. Codziennie w obrocie jest około 12 tys. palet. Każdego miesiąca nawet 9 tys. tirów na bieżąco dostarcza towar do sklepów Kaufland w całej Polsce. Przez 10 lat funkcjonowania magazynu skompletowano 15 mln palet,  wysłano ponad 400 tys. ciężarówek, które przejechały ponad 80 mln km.

Obecnie w Centrum Dystrybucyjnym pracuje około 500 osób. Jednak w związku z dynamicznym rozwojem sieci planowany jest wzrost zatrudnienia. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Budowa biurowca centrali Kaufland Polska trwała od połowy 2014 roku. Prace budowlane już się zakończyły, a pracownicy przeprowadzają się właśnie do nowej siedziby. Autorem projektu biurowca jest wrocławskie biuro architektoniczne Grupa RB.

Miłość, tradycja, styl życia czy po prostu przyjemność? Kaufland rozpoczyna międzynarodową kampanię, która podkreśla wyjątkowe znaczenie jedzenia w naszym codziennym życiu. Kampania „Jedzenie to…” obejmuje m.in. emisję spotów telewizyjnych, działania social media, digital i POS.

X

Przeczytaj również