Jesteś tutaj

20 lat Centrum Handlowego Auchan Gdańsk

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk było pierwszym centrum handlowym w Trójmieście. W ciągu dwóch dekad istnienia obiekt zmieniał się, poszerzył swoje funkcje, został znacznie rozbudowany i zmodernizowany. Dzięki temu klienci zyskali dostęp do nowoczesnych usług i wielu udogodnień.

25 marca minęło 20 lat od otwarcia Centrum Handlowego Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wówczas w obiekcie mieścił się pierwszy na Pomorzu hipermarket Auchan i 39 salonów. Była to trzecia inwestycja grupy Auchan w Polsce i pierwsze centrum handlowe na Pomorzu. W kolejnych latach centrum handlowe sukcesywnie rozszerzało ofertę. Od 2004 roku działa stacja paliw Auchan.

– Najemcy chętnie otwierają swoje salony w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk między innymi ze względu na lokalizację obiektu, który mieści się tuż przy obwodnicy Trójmiasta oraz powiększającą się, dzięki budowie nowych osiedli, grupę potencjalnych klientów – powiedziała Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Dzięki rozbudowie, która zakończyła się w 2017 r., Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zyskało ponad 5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Wypełniły ją znane i poszukiwane przez klientów marki – wśród najemców znajdują się zarówno znane marki sieciowe, jak i lokalne butiki, liczne kawiarnie i restauracje.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wzbogaca swoją ofertę. 22 września do grona najemców trójmiejskiej galerii handlowej dołączyła polska marka Coccodrillo, która zajęła lokal o powierzchni 82 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Przebudowa Centrum Handlowego Auchan Gdańsk to jedna z największych inwestycji prowadzonych obecnie przez inwestora i właściciela galerii, firmę Auchan Polska Sp. z o. o. Oddział Immochan w Piasecznie. Planowany remodeling doprowadzi do powiększenia powierzchni handlowej obiektu, a także zapewni dostosowanie jego wnętrza do panujących trendów architektonicznych i wymagań ekologicznych. Prace ruszą już w sierpniu.

X

Przeczytaj również