Jesteś tutaj

Advertisement

21 nowych placówek PGZ Kupiec po I kwartale 2019 r.

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 242 placówki zlokalizowane na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego.

W struktury Grupy wstąpiły 4 sklepy „Market Aga” z województwa śląskiego prowadzone przez Halinę, Włodzimierza i Łukasza Banyś. Firma od wielu lat funkcjonuje jako ważny podmiot handlowy na terenie miasta Sosnowca. Właściciele przystępując do Grupy liczą na pozytywne efekty synergii ich potencjału obrotowego z kompleksową ofertą „Kupca”, która gwarantuje dostęp do blisko 600 umów handlowych z producentami i dostawcami.

Kolejną Grupą sklepów, które zasiliły szeregi PGZ Kupiec są sklepy Hallo zlokalizowane na terenie województwa dolnośląskiego. Firma Sima Sp z o.o. zarządzająca sklepami Hallo oprócz 4 placówek detalicznych posiada również prężnie działającą hurtownię ogólnospożywczą we Wrocławiu. Z początkiem roku na liście wrocławskich sklepów pojawiły się również sklepy AS i Alf.

W struktury Kupca wstąpiły także 3 placówki detaliczne Tutti zlokalizowane w Tarnowskich Górach, Bytomiu i Rudzie Śląskiej.

Kolejne sklepy uruchomili dotychczasowi uczestnicy PGZ Kupiec. Właściciele sklepów Bisam otworzyli  kolejną, już ósmą placówkę handlową w Radostowicach, a Janusz Nowak właściciel sklepów Solo piątą placówkę w miejscowości Zalasowa. Delikatesy Olivia powiększyły się o 1 sklep, tym razem w Legnicy, a Społem Domy Handlowe o 1 placówkę w Tychach. Firma Monmar przyłączyła kolejne 2 swoje sklepy zlokalizowane również w Tychach. Na liście Kupca pojawiły się także kolejne sklepy firm Longinus i Alfex z Dolnego Śląska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

IV Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej KUPIEC odbędzie się jutro, 14 listopada 2018 r., w Wiśle w Hotelu Gołębiewski****. Forum ma charakter ogólnopolski  i jest okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie ponad 300 reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów. 

14 listopada w Sali Kongresowej Hotelu Gołębiewski w Wiśle odbyło się IV Ogólnopolskie Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec.

X