Jesteś tutaj

27. lat Praskiej Giełdy Spożywczej

22 września br. odbyła się w Ogrodach Leśnych restauracji „Na Skrajnej” w Ząbkach, uroczystość zorganizowana z okazji 27-lecia Praskiej Giełdy Spożywczej. Podczas wydarzenia wręczono laury w kategorii „Hurtownia Przyjazna Klientowi”.

Giełda powstała w 1991 r. Zajmuje ona znaczące miejsce w strukturze dystrybucji artykułów spożywczych na Mazowszu. Stanowi bazę zaopatrzenia dla tysięcy sklepów detalicznych, drobnego hurtu, HoReCa oraz punktów zbiorowego żywienia. Handel na giełdzie skupia się głównie w sektorach: mięso i jego przetwory, nabiał, owoce i warzywa oraz pozostałe artykuły spożywcze.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już po raz czwarty Tesco wesprze zbiórki funduszy Polskiego Czerwonego Krzyża dla dzieci z rodzin potrzebujących. Podczas zeszłorocznej akcji  klienci sieci przekazali ponad 300 tys. zł, które pomogły stworzyć najmłodszym szanse na zaspokojenie potrzeb bytowych, edukacyjnych i rozwojowych. W tym roku zbiórka odbędzie się w 136 sklepach Tesco na terenie całej Polski.

W niektórych sklepach sprzedawcy nie pozwalają fotografować cen produktów i skanować kodów kreskowych. Wobec tego UOKiK wystąpił do 25 przedsiębiorców prowadzących duże sieci handlowe z prośbą o wyjaśnienie tej sprawy.

X