Jesteś tutaj

27. lat Praskiej Giełdy Spożywczej

22 września br. odbyła się w Ogrodach Leśnych restauracji „Na Skrajnej” w Ząbkach, uroczystość zorganizowana z okazji 27-lecia Praskiej Giełdy Spożywczej. Podczas wydarzenia wręczono laury w kategorii „Hurtownia Przyjazna Klientowi”.

Giełda powstała w 1991 r. Zajmuje ona znaczące miejsce w strukturze dystrybucji artykułów spożywczych na Mazowszu. Stanowi bazę zaopatrzenia dla tysięcy sklepów detalicznych, drobnego hurtu, HoReCa oraz punktów zbiorowego żywienia. Handel na giełdzie skupia się głównie w sektorach: mięso i jego przetwory, nabiał, owoce i warzywa oraz pozostałe artykuły spożywcze.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od początku marca klienci od poniedziałku do soboty mogą robić zakupy już od 6 rano. Wydłużenie godzin pracy sklepów to odpowiedź sieci Netto na rosnące potrzeby klientów w tym zakresie.

Nowa akcja konsumencka „Kupujesz – decydujesz!” w sklepach Chaty Polskiej. Akcja odbywa się w okresie od 26 marca do 27 maja. Dzięki sprzedaży promocyjnych produktów Chata Polska wesprze 60 inicjatyw wskazanych przez konsumentów.

X

Przeczytaj również