Jesteś tutaj

27. lat Praskiej Giełdy Spożywczej

22 września br. odbyła się w Ogrodach Leśnych restauracji „Na Skrajnej” w Ząbkach, uroczystość zorganizowana z okazji 27-lecia Praskiej Giełdy Spożywczej. Podczas wydarzenia wręczono laury w kategorii „Hurtownia Przyjazna Klientowi”.

Giełda powstała w 1991 r. Zajmuje ona znaczące miejsce w strukturze dystrybucji artykułów spożywczych na Mazowszu. Stanowi bazę zaopatrzenia dla tysięcy sklepów detalicznych, drobnego hurtu, HoReCa oraz punktów zbiorowego żywienia. Handel na giełdzie skupia się głównie w sektorach: mięso i jego przetwory, nabiał, owoce i warzywa oraz pozostałe artykuły spożywcze.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W październiku liczba fanów na oficjalnym fanpage’u Lidl Polska przekroczyła 1 mln. Tym samym firma pozostaje numerem jeden na facebooku w kategorii supermarketów według badań sotrendera.

Konsekwentnie realizowana od dwóch lat  strategia „Najlepszy supermarket  taniej niż myślisz”, dynamiczny rozwój  oraz uruchomiony w połowie roku we współpracy z regionalnymi producentami projekt „Targowiska” pozwala realizować dobre wyniki.

X