Jesteś tutaj

314 sklepów Netto w Polsce

W 2014 r. sieć Netto planuje otwarcie kolejnych 50 sklepów - dwa pierwsze obsłużą klientów już pod koniec stycznia, a będą to placówki w śląskich Świerklanach i w małopolskim Chrzanowie. Do tego czasu na polskim rynku działa 314 placówek handlowych Netto plus trzy centra logistyczne (w Motańcu koło Szczecina, w Domasławiu koło Wrocławia oraz w Kopytkowie koło Starogardu Gdańskiego).

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Rada Funduszu wybrała kolejnych 9 młodych i ambitnych zwycięzców reprezentujących różne dyscypliny sportowe. Każdy z nich otrzyma 10 000 zł na realizację swoich sportowych marzeń. Fundusz „Skok w marzenia” to wspólna inicjatywa Fundacji Moniki Pyrek oraz sieci handlowej Netto, której celem jest wsparcie kariery młodych i zdolnych sportowców.

28 czerwca w sklepie Netto przy ul. Żeromskiego w Sulęcinie (woj. lubuskie)  każdy chętny będzie mógł za darmo sprawdzić, jaki ma poziom cukru we krwi i czy nie zagraża mu cukrzyca. Akcja jest częścią kampanii profilaktycznej „Zatrzymać cukrzycę” prowadzonej od czterech lat przez sieć handlową Netto.

X

Przeczytaj również