Jesteś tutaj

Akcja lojalnościowa z pojemnikami na żywność w E.Leclerc

Wystartowała kolejna odsłona akcji lojalnościowej E.Leclerc z pojemnikami do przechowywania żywności. Od 23 lipca do 22 września klienci mogą wymienić otrzymane podczas zakupów naklejki na 50 proc. rabatu na zakup pojemników Keep’n’box marki Luminarc.

Za każde wydane 20 zł w sklepach E.Leclerc, klienci otrzymają jedną naklejkę. Sześć naklejek zgromadzonych na specjalnie do tego przeznaczonej Karcie Kolekcjonerskiej, będzie uprawniało do otrzymania 50 proc. rabatu na zakup szklanych pojemników Keep’n’box. Pojemniki objęte promocją wykonane są z hartowanego szkła, zapewniającego odporność na skrajne temperatury oraz higieniczny i bezpieczny kontakt z produktami. Są one łatwe do czyszczenia, a także przystosowane do mycia w zmywarkach. W ramach akcji lojalnościowej dostępnych będzie siedem rodzajów pojemników o różnych rozmiarach i przeznaczeniu.

Będzie to już druga, po ubiegłorocznej, edycja akcji lojalnościowej z pojemnikami. Naklejki będzie można zbierać do 15 września. Klienci skorzystają z rabatu do 22 września lub do wyczerpania zapasów. Akcja obowiązuje w wybranych sklepach E.Leclerc.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sklepach E.Leclerc ruszyła akcja lojalnościowa „Zwierzęta Świata”. Wolfy, Raffy, Elly, Pingy i Tally to imiona maskotek, które będą jej głównymi bohaterami. W ramach kampanii klienci mogą także kolekcjonować naklejki ze zwierzętami z pięciu kontynentów w specjalnym albumie. Akcja potrwa do 7 kwietnia.

Lato w pełni, a klienci E.Leclerc znajdą w sklepach wiele dodatkowych powodów, by się nim cieszyć. Niezwykle atrakcyjne ceny warzyw, owoców i mięs zachęcają do organizowania rodzinnych obiadów, jak co roku E.Leclerc pamięta również o powracających z wakacji dzieciach.

X