Jesteś tutaj

Akcja „Witaj szkoło” w sklepach E.Leclerc

5 sierpnia w sklepach E.Leclerc na terenie całej Polski ruszyła akcja „Witaj szkoło”, w ramach której klienci będą mogli kupić wszystkie akcesoria niezbędne w nadchodzącym roku szkolnym. Bogaty wybór artykułów szkolnych pozwoli zrobić wszystkie potrzebne przed rozpoczęciem roku szkolnego zakupy w jednym miejscu – na kupujących czekają plecaki, piórniki, kredki, długopisy, bloki rysunkowe farby, artykuły piśmiennicze i biurowe oraz wiele innych. Dla wielbicieli bohaterów bajek Disneya przygotowano specjalny konkurs, w którym do wygrania będą aż 43 markowe tablety. Promocja potrwa do 31 sierpnia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

E.Leclerc – obchodzący w tym roku 20 lat obecności na polskim rynku – przygotował wachlarz produktów związanych ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych. Wszystko po to, by łatwiej było zatrzymać się i skupić na tym, co naprawdę ważne.

Loteria z nagrodami, promocyjne katalogi i pokaz sztucznych ogni – tak kłodzki E.Leclerc będzie obchodził swój kolejny jubileusz. Rozpoczęte właśnie świętowanie potrwa do 10 listopada.

X

Przeczytaj również