Jesteś tutaj

Auchan Polska nadal będzie zbierać żywność dla osób potrzebujących

Auchan Polska oddaje do dyspozycji banków swoje sklepy dla przeprowadzenia zbiórek żywności na rzecz potrzebujących. Lokalne banki wybierają sklepy, w których będą prowadzić zbiórki, w zależności od swoich bieżących potrzeb i możliwości. Banki Żywności wspierają jadłodajnie, świetlice środowiskowe, noclegownie i domy dla bezdomnych, ośrodki wychowawcze, hospicja, ośrodki wsparcia dla kobiet samotnie wychowujących dzieci, domy dziecka oraz inne instytucje zajmujące się pomocą osobom potrzebującym. W 2018 r. zorganizowane zostaną trzy zbiórki, w następujących terminach: Wielkanocna Zbiórka Żywności – 16-18.03., Podziel się Dobrym Posiłkiem – 28-29.09., Świąteczna Zbiórka Żywności – 30.11.-2.12. W 2017 r. w zbiórkach organizowanych w sklepach Auchan udało się zebrać ponad 70 ton żywności.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Klienci Pasażu Łódzkiego ponownie zyskali możliwość dojazdu autobusami do centrum handlowego. W poniedziałek, 11 kwietnia 2016 r., ruszył bezpłatny autobus hipermarketu Auchan w Pasażu Łódzkim.

O!Shopping to znak jakości, który Immochan wdraża w Centrach Handlowych Auchan w Polsce. Pierwszym obiektem, który wprowadził znak jakości O!Shopping, jest Centrum Handlowe Auchan Gdańsk.

X