Jesteś tutaj

Auchan Polska nadal będzie zbierać żywność dla osób potrzebujących

Auchan Polska oddaje do dyspozycji banków swoje sklepy dla przeprowadzenia zbiórek żywności na rzecz potrzebujących. Lokalne banki wybierają sklepy, w których będą prowadzić zbiórki, w zależności od swoich bieżących potrzeb i możliwości. Banki Żywności wspierają jadłodajnie, świetlice środowiskowe, noclegownie i domy dla bezdomnych, ośrodki wychowawcze, hospicja, ośrodki wsparcia dla kobiet samotnie wychowujących dzieci, domy dziecka oraz inne instytucje zajmujące się pomocą osobom potrzebującym. W 2018 r. zorganizowane zostaną trzy zbiórki, w następujących terminach: Wielkanocna Zbiórka Żywności – 16-18.03., Podziel się Dobrym Posiłkiem – 28-29.09., Świąteczna Zbiórka Żywności – 30.11.-2.12. W 2017 r. w zbiórkach organizowanych w sklepach Auchan udało się zebrać ponad 70 ton żywności.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kontynuując zmiany organizacyjne oraz przyspieszając transformację pod jednym wspólnym szyldem, nastąpiły zmiany we władzach spółki Auchan Polska. Nowym Prezesem Zarządu Auchan Polska został mianowany Gerard Gallet, reprezentując Auchan jako Dyrektor Generalny Kraju.

Firma Immochan jest obecna na polskim rynku od 20 lat i jednym z kluczowych obszarów jej działalności jest komercjalizacja centrów handlowych. Już od września Immochan odpowiada za komercjalizację 15 obiektów handlowych z hipermarketem, które zmieniły szyld na Auchan w wyniku integracji Reala z Auchan.

X