Jesteś tutaj

Auchan Polska nadal będzie zbierać żywność dla osób potrzebujących

Auchan Polska oddaje do dyspozycji banków swoje sklepy dla przeprowadzenia zbiórek żywności na rzecz potrzebujących. Lokalne banki wybierają sklepy, w których będą prowadzić zbiórki, w zależności od swoich bieżących potrzeb i możliwości. Banki Żywności wspierają jadłodajnie, świetlice środowiskowe, noclegownie i domy dla bezdomnych, ośrodki wychowawcze, hospicja, ośrodki wsparcia dla kobiet samotnie wychowujących dzieci, domy dziecka oraz inne instytucje zajmujące się pomocą osobom potrzebującym. W 2018 r. zorganizowane zostaną trzy zbiórki, w następujących terminach: Wielkanocna Zbiórka Żywności – 16-18.03., Podziel się Dobrym Posiłkiem – 28-29.09., Świąteczna Zbiórka Żywności – 30.11.-2.12. W 2017 r. w zbiórkach organizowanych w sklepach Auchan udało się zebrać ponad 70 ton żywności.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Immochan jest obecna na polskim rynku od 20 lat i jednym z kluczowych obszarów jej działalności jest komercjalizacja centrów handlowych. Już od września Immochan odpowiada za komercjalizację 15 obiektów handlowych z hipermarketem, które zmieniły szyld na Auchan w wyniku integracji Reala z Auchan.

W sobotę – 12 maja – we wszystkich sklepach Auchan w całej Polsce organizowana będzie urodzinowa akcja „ciasto charytatywne”. Dochód ze sprzedaży ciasta przeznaczony jest na wsparcie lokalnych fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz dzieci i młodych ludzi.

X