Jesteś tutaj

Biedronka modernizuje kolejne obiekty

Sieć Biedronka otworzyła kolejne dwa sklepy po modernizacji. Placówki w Szczecinie przy al. Piastów oraz w Poznaniu przy ul. Polanka powstały w nowym formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów.

W sklepie w Szczecinie zostały wydzielone nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. W sklepie zastosowano zaawansowane, ekologiczne rozwiązania, na przykład: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2.

Sala sprzedaży nowo wyremontowanego sklepu w Szczecinie ma 583 mkw. Placówka zatrudnia 16 pracowników, a dla klientów przeznaczono 4 kasy. Sklep dysponuje również parkingiem z 39 miejscami dla zmotoryzowanych klientów, w tym 1 miejscem dla niepełnosprawnych. 

Otwarto także wyremontowany sklep przy ul. Polanka 22 w Poznaniu. Zmodernizowana placówka ma salę sprzedaży o powierzchni ponad 560 mkw. i wygodny parking dla klientów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 28 kwietnia w Warszawie rozegrana zostanie IX edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, w trakcie których o tytuł Mistrza Polski powalczą dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju. Na turniej zaprasza Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” i Jeronimo Martins Polska.

Sprzedaż w sklepach Biedronki wzrosła w walucie lokalnej w II kwartale 2018 r. o 3,3% do 2,839 mld euro. Sprzedaż porównywalna LFL (bez nowych sklepów) zwiększyła się w tym okresie o 0,6% – poinformowało w raporcie Jeronimo Martins, właściciel Biedronki.

X