Jesteś tutaj

Biedronka ogłasza konkurs. Do wygrania 100 tys. zł

Do 21 marca br. chętni mogą przysyłać prace na konkurs pod hasłem „Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci” ogłoszony przez sieć Biedronka. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat, a ich prace nie były wcześniej publikowane. Każdy z uczestników może przysłać trzy prace. Nagrodą jest 100 tys. zł. Zwycięzca zostanie ogłoszony 8 czerwca. Jednocześnie w dniu ogłoszenia laureata Biedronka rozpocznie drugi konkurs, tym razem skierowany do ilustratorów. Uczestnicy będą mieli za zadanie stworzyć ilustracje do nagrodzonej pracy. Wyniki drugiej części konkursu zostaną ogłoszone 24 sierpnia. Książka zwycięzców zostanie wydana i trafi do sprzedaży w sklepach sieci. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Biedronka planuje otworzyć w Polsce ponad 100 nowych sklepów w 2020 roku. Ponad połowa z nich zostanie otwarta w standardowym formacie, natomiast pozostałe sklepy będą mniejsze. 

Sieć dyskontów Biedronka planuje podnieść swoim pracownikom pensje od nowego roku. Mają one wzrosnąć o około 200-550 zł. Bonusy będą też przewidziane za pełną frekwencja w pracy.

X