Jesteś tutaj

Biedronka testuje skanery kart „Moja Biedronka”

Sieć sklepów Biedronka, należąca do spółki Jeronimo Martins Polska, rozpoczęła testy skanerów kart lojalnościowych „Moja Biedronka”. Urządzenia mają zwiększyć komfort klientów i skrócić czas oczekiwania w kolejce do kasy.

Testy skanerów kart lojalnościowych „Moja Biedronka” przeprowadzane są w czterech sklepach – w dwóch placówkach w Warszawie, jednej w Kostrzynie i jednej w Poznaniu. Wyniki testów pokazują, że klienci chętnie korzystają z nowego rozwiązania, jednak sieć sklepów Biedronka wciąż nie podjęła decyzji o instalacji skanerów kart lojalnościowych w innych placówkach. Testy wciąż są na etapie analizy. Biedronka testuje także kasy samoobsługowe. Zostały one zainstalowane w sześciu placówkach w Warszawie i w jednej w Gdańsku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już po raz czwarty sieć sklepów Biedronka i Kompania Piwowarska organizują wspólną akcję ekologiczną, podczas której zbierane będą surowce wtórne.

Ok. 100 studentów będzie mogło uzupełnić wiedzę akademicką o rzeczywiste doświadczenia biznesowe w firmie Jeronimo Martins Polska, będącej właścicielem sieci sklepów Biedronka. Do końca maja trwa rekrutacja do programu praktyk letnich w różnych działach w Biurze Głównym firmy w Warszawie oraz biurach regionu w całej Polsce.

X