Jesteś tutaj

Biedronka testuje skanery kart „Moja Biedronka”

Sieć sklepów Biedronka, należąca do spółki Jeronimo Martins Polska, rozpoczęła testy skanerów kart lojalnościowych „Moja Biedronka”. Urządzenia mają zwiększyć komfort klientów i skrócić czas oczekiwania w kolejce do kasy.

Testy skanerów kart lojalnościowych „Moja Biedronka” przeprowadzane są w czterech sklepach – w dwóch placówkach w Warszawie, jednej w Kostrzynie i jednej w Poznaniu. Wyniki testów pokazują, że klienci chętnie korzystają z nowego rozwiązania, jednak sieć sklepów Biedronka wciąż nie podjęła decyzji o instalacji skanerów kart lojalnościowych w innych placówkach. Testy wciąż są na etapie analizy. Biedronka testuje także kasy samoobsługowe. Zostały one zainstalowane w sześciu placówkach w Warszawie i w jednej w Gdańsku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

120 tysięcy upominków przygotowała w tym roku sieć sklepów Biedronka z okazji Dnia Dziecka. Paczki zostaną wręczone dzieciom podczas jubileuszowego Ogólnopolskiego Festynu Rodzinnego „Bądźmy razem”, który odbywa się w 30 miejscowościach w całej Polsce. Organizatorem festynów są oddziały diecezjalne Caritas.

Sieć Biedronka wraz z Fundacją DKMS i firmą Trefl przygotowały akcję promującą ideę dawstwa szpiku kostnego. Od 25 maja w sklepach sieci Biedronka dostępne będą specjalne gry edukacyjne dla dzieci i młodzieży propagujące zdrowy styl życia. Część dochodu z ich sprzedaży zostanie przeznaczona na rejestrację nowych potencjalnych dawców szpiku kostnego w bazie prowadzonej przez Fundację DKMS Polska.

X

Przeczytaj również