Jesteś tutaj

Biedronka w czołówce najbardziej pożądanych pracodawców

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, to 4. najbardziej pożądany przez studentów pracodawca 2017 r. – wynika z badania ankietowego przeprowadzonego przez AIESEC Polska. W stosunku do ubiegłego roku JMP awansowało w rankingu o 9 pozycji i jest najwyżej notowaną firmą detaliczną w zestawieniu.

– Jesteśmy niezwykle dumni, że znaleźliśmy się w czołówce firm, w których chcieliby pracować studenci. Uczestnicy naszych praktyk letnich i programów stażowych  doceniają to, że mogą zdobywać doświadczenie w jednej z największych firm w Polsce – stwierdziła Magdalena Poradzka, dyrektor ds. rekrutacji i budowania wizerunku pracodawcy w Jeronimo Martins Polska.

„Pracodawca Roku” jest niezależnym badaniem ankietowym przeprowadzanym przez AIESEC Polska od ponad 25 lat. Studenci wypełniając ankietę wyróżniają firmę, która w ich ocenie jest najlepszym pracodawcą na polskim rynku – mogą wybrać maksymalnie trzy przedsiębiorstwa zasługujące na miano „Pracodawcy Roku”. W 26. edycji badania wzięło udział 3000 osób z ponad 30 uczelni, z 12 miast.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 13 listopada książka „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” weszła do oferty sieci Biedronka. Znaleźć w niej można mnóstwo dobrze znanych potraw, ale w nowoczesnej i bardziej zbilansowanej wersji. Są też dania mniej oczywiste, ale nadal inspirowane rodzimymi smakami i aromatami. 

Od 7 kwietnia br. w ramach oferty „Wiesz, co jesz” w sklepach Biedronka dostępny jest bogaty wybór artykułów spożywczych o szczególnych walorach prozdrowotnych. Klienci mogą nabyć m.in. produkty wysokobłonnikowe, bezglutenowe, napoje sojowe, kiełki.

X

Przeczytaj również