Jesteś tutaj

Carrefour nagrodzony za New Retail Concept w konkursie SCF Retailer’s Awards

Sieć Carrefour wyróżniono spośród 5 marek, które rywalizowały w konkursie SCF Retailer’s Awards w kategorii „New Retail Concept”. Sieć została doceniona m.in. za wdrożenie nowoczesnych konceptów handlowych w hipermarkecie Posnania oraz w supermarketach Premium, w tym na warszawskiej Białołęce. Sklep w poznańskiej galerii handlowej Posnania ma nowatorski, butikowy układ. Do dyspozycji klientów są również liczne rozwiązania digitalowe - ekrany, na których wyświetlane są informacje o produktach, aktualnych promocjach, wirtualny sommelier, wirtualna przymierzalnia. Jury doceniło również supermarkety zrealizowane w nowym koncepcie Premium. Gala wręczenia nagród odbyła się 5 kwietnia w trakcie targów Shopping Center Forum, w której udział wzięło ponad 900 uczestników.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Carrefour odpowiada na potrzeby Polaków, którzy przywiązują coraz większą wagę do zdrowego odżywiania i startuje z kampanią „Z miłości do Zdrowia”. Poza rozszerzeniem oferty produktów bezglutenowych, ekologicznych, lokalnych oraz dla diabetyków czy oferty wyselekcjonowanych produktów „Jakość Carrefour”, sieć organizować będzie akcje edukacyjne dla konsumentów. Celem kampanii jest podniesienie świadomości na temat zasad zdrowego odżywiania.

Carrefour kontynuuje rozwój e-grocery i jako pierwsza duża sieć handlowa w Polsce wprowadza do swojego e-sklepu spożywczego system poleceń „Poleceni”. Dzięki programowi kupujący i polecający mogą korzystać z dużych rabatów na zakupy.

X

Przeczytaj również