Jesteś tutaj

Carrefour otworzył w Izabelinie nowy supermarket w formacie miejskim

Nowo otwarty sklep w Izabelinie należy do tzw. segmentu urban, który charakteryzuje się szeroką i różnorodną ofertą produktów świeżych, jak również artykułami prozdrowotnymi, naturalnymi oraz produktami z asortymentu kuchni świata. Nowa placówka o powierzchni 600 m2 jest w Izabelinie największym sklepem,  z najszerszym asortymentem i jednocześnie 12. supermarketem otwartym przez Carrefour w tym roku.

Nowy sklep Carrefour w Izabelinie znajduje się przy ul. Matejki 26. Jego koncept został dopasowany do potrzeb mieszkańców tej okolicy, którzy prowadząc aktywny tryb życia nie mają czasu na długie zakupy, a jednocześnie chcą mieć stały codzienny dostęp do szerokiej gamy produktów świeżych.

W supermarkecie konsumenci znajdą 12 tys. produktów, w tym bogatą ofertę ponad 150 rodzajów warzyw i owoców na Targu Świeżości, a także świeżo wypiekane na miejscu pieczywo.

Obsługę klientów zapewni blisko 20 pracowników z Izabelina i okolic. Supermarket Express w Izabelinie otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00 oraz w niedzielę od 9.00 do 20.00.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W styczniu Carrefour otworzył 9 nowych sklepów Carrefour Express i Globi należących do sieci franczyzowej. Placówki te powstały w pięciu województwach. Dynamicznie rozwija się sieć także w Warszawie.

Carrefour Polska i LUKOIL Polska rozwijają współpracę. W maju i czerwcu powstały kolejne 4 sklepy Carrefour Express na stacjach paliw LUKOIL, co oznacza, że innowacyjny projekt wdrożono już na 26 obiektach LUKOIL w Polsce. Rozwój sieci sklepów franczyzowych Carrefour na stacjach paliw jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i klientów na tego typu nowoczesny format sklepów.

X

Przeczytaj również