Jesteś tutaj

Carrefour podsumował 2017 rok

W ubiegłym roku francuska sieć otworzyła w Polsce 3 hipermarkety i 7 supermarketów. W nowych obiektach zastosowała nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiające zakupy.

Nowe hipermarkety powstały w Piotrkowie Trybunalskim oraz dwa w Warszawie. Carrefour posiada już 89 obiektów tego typu w kraju. Najnowocześniejszy z nich mieści się w warszawskim centrum handlowym Atrium Promenada. Zastosowano tam szereg cyfrowych rozwiązań, które ułatwią zakupy klientom. Umożliwią one kupującym zamawianie asortymentu niedostępnego w sklepie, za pomocą aplikacji mobilnej lub specjalnych ekranów, a następnie ich odbiór w placówce.

Carrefour otworzył też 7 supermarketów w koncepcie premium w galeriach i centrach handlowych w Olsztynie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Zielonej Górze. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Carrefour Polska został laureatem konkursu „Eko-Inspiracja 2017”. Sieć zwyciężyła w kategorii „Firma”, zdobywając najwięcej głosów internautów. Carrefour od wielu lat aktywnie angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska naturalnego w Polsce. Podejmuje m.in. działania związane z walką z marnotrawieniem żywności i ochroną bioróżnorodności.

Największe sklepy tracą sukcesywnie udziały w rynku na rzecz mniejszych formatów. Sytuacja taka spowodowana jest zmianami nawyków konsumentów, którzy cenią szybkość i wygodę dokonywania zakupów w mniejszych placówkach handlowych.

X

Przeczytaj również