Jesteś tutaj

Carrefour podsumował 2017 rok

W ubiegłym roku francuska sieć otworzyła w Polsce 3 hipermarkety i 7 supermarketów. W nowych obiektach zastosowała nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiające zakupy.

Nowe hipermarkety powstały w Piotrkowie Trybunalskim oraz dwa w Warszawie. Carrefour posiada już 89 obiektów tego typu w kraju. Najnowocześniejszy z nich mieści się w warszawskim centrum handlowym Atrium Promenada. Zastosowano tam szereg cyfrowych rozwiązań, które ułatwią zakupy klientom. Umożliwią one kupującym zamawianie asortymentu niedostępnego w sklepie, za pomocą aplikacji mobilnej lub specjalnych ekranów, a następnie ich odbiór w placówce.

Carrefour otworzył też 7 supermarketów w koncepcie premium w galeriach i centrach handlowych w Olsztynie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Zielonej Górze. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 9 września br. we wszystkich supermarketach sieci Carrefour odbędzie się „Dzień Sąsiada”. Przygotowano w tym celu wiele atrakcji i niespodzianki dla klientów. Tego dnia sieć chce docenić swoich sąsiadów i zaprosić ich do wspólnego świętowania.

Dyrektor handlowy Carrefour Polska zmarł kilka dni temu. Był związany z polskim odziałem francuskiej sieci handlowej od 2002 r.

X