Jesteś tutaj

Carrefour rozszerza współpracę z dostawcami

Carrefour, po połączeniu swoich serwisów food i non-food w jedną platformę sprzedażową carrefour.pl, inwestuje w rozwój oferty. W celu jeszcze lepszej współpracy z dostawcami sieć organizuje 28 marca dzień otwarty, który pozwoli dostawcom uruchomić nowy kanał sprzedaży i zaoferować wybrane portfolio swoich produktów na dynamicznie rosnącej platformie Carrefour.

Carrefour.pl w IV kwartale 2017 zanotował 220% wzrost wizyt na stronie w porównaniu do poprzedniego kwartału. Oprócz artykułów z oferty Carrefour, klienci mogą znaleźć na nim, w ramach modelu Marketplace, szeroki asortyment produktów non-food niedostępnych w sklepach stacjonarnych Carrefour, a pochodzących od zewnętrznych zweryfikowanych sprzedawców.

– Formuła invite marketplace, którą realizuje Carrefour Polska, przynosi korzyści zarówno klientom, jak i naszym partnerom. Kupującym zapewnia różnorodną ofertę, a sprzedającym rozwój i stały dostęp do szerokiej bazy klientów Carrefour – powiedziała Bożena Nawara-Borek, Dyrektor E-commerce w Carrefour Polska. – Od uruchomienia konceptu marketplace w listopadzie ubiegłego roku, oferta produktów na platformie wzrosła o 110%, a liczba sprzedających o 53%. Tak dobre wyniki potwierdzają, że działalność w modelu omnikanałowym, łączącym, m.in. sklepy tradycyjne, e-commerce oraz marketplace, jest skutecznym magnesem przyciągającym zarówno klientów, jak i dostawców – dodała.

Podczas Dnia Otwartego Marketplace przedstawiciele Carrefour wyjaśnią główne założenia konceptu, zasady współpracy i korzyści związane z przystąpieniem do współpracy w ramach Marketplace. Spotkanie odbędzie się 28 marca w Warszawie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Carrefour Polska wdraża na swojej stronie internetowej koncept Marketplace, do którego dołączają zewnętrzni dostawcy. W ten sposób firma rozbudowuje swój asortyment produktów i zapewnia klientom szeroki wybór towarów.

Sieci handlowe po raz kolejny angażują się w Wielkanocną Zbiórkę Żywności organizowaną przez Federację Polskich Banków Żywności. W tym roku akcję zaplanowano na 16 i 17 marca. Odbędzie się ona w ponad 300 miastach Polski. Weźmie w niej udział 28 tysięcy wolontariuszy, którzy będą zachęcać do dzielenia się żywnością w ponad 2 tysiącach sklepów.

X

Przeczytaj również