Jesteś tutaj

Centrum Handlowe Auchan Bielany rozszerza ofertę rekreacyjną

Od 17 stycznia w zarządzanym przed Ceetrus Polska Centrum Handlowym Auchan Bielany działa klub fitness Just GYM. Tym samym oferta dolnośląskiego obiektu wzbogaciła się o segment sportowo-rekreacyjny. Pierwsza placówka sieci Just GYM w tym regionie i druga lokalizacja w obiektach zarządzanych przez Ceetrus Polska.

Współpraca Ceetrus Polska z siecią Just GYM trwa od września 2017 r. Wtedy odbyło się otwarcie klubu fitness na terenie Centrum Handlowego Auchan Płock. Od 17 stycznia z kolejnej placówki sieci Just GYM mogą korzystać klienci dolnośląskiego Centrum Handlowego Auchan Bielany.

– Dążymy do tego, by oferta zarządzanych przez Ceetrus centrów handlowych rozszerzała się nie tylko pod względem dostępnych w nich marek modowych i usług, ale również najemców oferujących rozrywkę i możliwość spędzenia wolnego czasu. Dlatego cieszę się, że sieć klubów Just GYM zdecydowała się otworzyć swoją placówkę w kolejnym naszym obiekcie – mówi Teresa Pieczonka, senior leasing manager w Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Bielany jest dogodnym miejscem zakupów i zapewnia dostęp do szerokiej oferty usług. Klienci znajdują tu również kawiarnie i restauracje. Obiekt organizuje cykliczne wydarzenia edukacyjne i kulturalne adresowane zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Otwarty właśnie klub sieci Just GYM rozszerzy ofertę sportowo-rekreacyjną.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dolnośląskie Centrum Handlowe Auchan Bielany jest czwartym obiektem Ceetrus Polska, które w ostatnich miesiącach zyskało odnowione, nowoczesne wnętrze z wygodnymi przestrzeniami dla klientów. Od stycznia odwiedzający galerię mogą korzystać m.in. z przestronnej strefy restauracyjnej i wypoczynkowej, przestrzeni co-workingowej oraz placu zabaw dla dzieci. 

W dniach 20-21 maja, w godzinach 10:00-18:00 , w 73 hipermarketach Auchan w całej Polsce, odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych do bazy Fundacji DKMS. Jubileuszowe Dni Dawcy Szpiku są wyjątkową okazją, ponieważ już po raz 10 Fundacja DKMS wraz z Auchan Polska łączą swoje siły zwiększając szansę na znalezienie Dawców dla każdego pacjenta potrzebującego przeszczepienia. 

X