Jesteś tutaj

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec poszerza swoją ofertę

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec, wybierane przez klientów ze względu na wygodne zakupy i bogatą ofertę usług, wzbogaca portfolio najemców w segmencie mody. Od 25 października w obiekcie działa salon Carry, który zajął lokal o powierzchni blisko 906 mkw. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec w tym roku świętuje 20-lecie działalności. Klienci doceniają jego lokalizację, wygodę zakupów i dostęp do różnorodnych usług, jak na przykład biura podróży, pralni czy placówki Poczty Polskiej. Od 25 października klienci będą mogli korzystać z bardziej zróżnicowanej oferty modowej. W lokalu o powierzchni blisko 906 mkw. otworzył się salon marki Carry.

– Zależy nam na tym, żeby oferta handlowa Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec poszerzała się, a klienci podczas jednej wizyty mogli zarówno kupić ubrania i dodatki, skorzystać z usług, jak i zjeść posiłek. Dlatego cieszę się, że możemy zaprosić klientów do salonu znanej marki Carry – mówi Cezary Smektała, property manager Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec.  

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na początku lipca ruszył remont Centrum Handlowego Auchan Żory. Odnowione zostaną pasaże, strefa restauracyjna, toalety, pokój rodzica i dziecka oraz wejścia do galerii handlowej. Na zewnątrz obiektu pojawią się nowe miejsca odpoczynku i rośliny. Zakończenie prac zaplanowano na koniec września.

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Gliwice dołącza PEPCO. W nowym salonie o powierzchni 555 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty odzieży i artykułów do domu. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

X