Jesteś tutaj

Centrum Handlowe Auchan Żory jesienią w nowej odsłonie

Na początku lipca ruszył remont Centrum Handlowego Auchan Żory. Odnowione zostaną pasaże, strefa restauracyjna, toalety, pokój rodzica i dziecka oraz wejścia do galerii handlowej. Na zewnątrz obiektu pojawią się nowe miejsca odpoczynku i rośliny. Zakończenie prac zaplanowano na koniec września.

Obecne na rynku od 2001 r. Centrum Handlowe Auchan Żory jest chętnie wybierane przez mieszkańców miasta jako miejsce zakupów. Według badania ARC Rynek i Opinia, aż trzy czwarte mieszkańców okolicy twierdzi, że jest to ich ulubione miejsce zakupów. Klienci doceniają ofertę handlową obiektu, dzięki której podczas jednej wizyty można zakupić odzież, obuwie, produkty spożywcze, leki, artykuły do domu oraz sprzęt sportowy, a także skorzystać z usług – nadać przesyłkę, zostawić rzeczy do prania czy zjeść posiłek. Z myślą o tym, aby wizyta w centrum handlowym była jeszcze bardziej wygodna i przyjemna, Ceetrus Polska, który zarządza obiektem, zdecydował o rozpoczęciu jego remontu.

Autorem projektu nowej aranżacji wnętrz Centrum Handlowego Auchan Żory jest pracownia architektoniczna Tremend. Inspiracją była zarówno nazwa miejscowości, pochodząca prawdopodobnie od słowa „żar”, jak i hasło centrum handlowego, czyli „Zakupy to Twój żywioł”. W projekcie wnętrza 4 żywioły reprezentowane są przez kolory: czerwony (ogień), żółty (powietrze), niebieski (woda), zielony (ziemia). Kolory te będą się przenikały, jak również wyznaczały  poszczególne strefy, np. relaksu, wejścia czy toalety.

Za dwa miesiące wnętrze galerii handlowej stanie się bardziej komfortowe i nowoczesne. W pasażach ułożone zostaną nowe posadzki i pojawią się miejsca do odpoczynku. W galerii handlowej zostanie wymienione oświetlenie na bardziej nowoczesne i ekologiczne.

Całkowicie zmieni się aranżacja strefy restauracyjnej, gdzie klienci będą mogli komfortowo zjeść posiłek. Pojawią się tam nowe, wygodne meble i stoły, które od ogólnodostępnej przestrzeni będą oddzielać ażurowe, niewysokie ścianki. W nowej aranżacji będzie wykorzystane drewno i kolorowe obicia. Podczas posiłku klienci będą mogli również skorzystać z ładowarek telefonów i urządzeń multimedialnych, umieszczonych przy kanapie. Z myślą o komforcie klientów na zewnątrz centrum handlowego pojawią się ławki oraz kwietniki. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Gliwice dołącza PEPCO. W nowym salonie o powierzchni 555 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty odzieży i artykułów do domu. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Nowe marki dołączają do listy najemców Centrów Handlowych Auchan. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno w salonie o powierzchni 92 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty marki Tatuum. To pierwszy sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska. Natomiast w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk została otwarta nowa kawiarnia i cukiernia Dom Czekolady.

X

Przeczytaj również