Jesteś tutaj

Chata Polska ma już 300 sklepów

Dnia 12 grudnia br. otwarto jubileuszowy, trzysetny sklep z logo Chaty Polskiej, znajdujący się w Kuślinie (woj. wielkopolskie). Punktualnie o godzinie 10:00 w obecności przedstawicieli sieci, miejscowych władz i klientów dokonano uroczystego przecięcia wstęgi. Na mieszkańców Kuślina i okolic, którzy przybyli do placówki handlowej czekała nie tylko bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach, ale również okazjonalny tort oraz liczne degustacje.

Nowa placówka Chaty Polskiej znajdująca się w Kuślinie ma powierzchnię sali sprzedaży 500 mkw. Do dyspozycji klientów przygotowano obszerne stoisko z warzywami i owocami oraz ladę mięsną, przy której można się zaopatrzyć również w produkty garmażeryjne.

– Wcześniej w tym miejscu mieścił się magazyn, ale przeszedł on gruntowną przebudowę i został dostosowany do standardów nowoczesnej placówki handlowej – przyznaje Mariusz Laskowski, właściciel Chaty Polskiej w Kuślinie.

Mieszkańcy miejscowości są już przyzwyczajeni do robienia zakupów w sklepie Chaty Polskiej. Wcześniej placówka znajdowała się w innej części Kuślina, ale ze względu na potrzeby lokalnych klientów została przeniesiona do większego obiektu.

– Trwa okres przedświąteczny, który jest ważny dla handlu, dlatego spieszyliśmy się z otwarciem sklepu, by móc podzielić się z klientami możliwością dokonania zakupów w nowym miejscu – mówi Katarzyna Laskowska, właścicielka Chaty Polskiej w Kuślinie.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Chata Polska otworzyła swój 37. sklep w Poznaniu. Sklep mieści się przy ul. Złotowskiej 45. Z okazji otwarcia klienci mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji, wygrać nagrodę niespodziankę za zakupy powyżej 50 zł oraz skosztować tortu, przygotowanego przez Cukiernię „Ławica”.

Chata Polska wyłoniła laureatów przedświątecznej Loterii Zakupowej Chata Pełna Nagród! Loteria organizowana była od 4 do 24 grudnia 2014 r. w sklepach Chaty Polskiej. Klienci, którzy chcieli wziąć w niej udział musieli zrobić zakupy za min. 25 zł, a następnie odebrać zdrapkę przy kasie. Nagrodami w akcji było 10 nagród pieniężnych o wartości 500 zł każda, a nagroda główna samochód Fiat Punto.

X