Jesteś tutaj

Coca-Cola wesprze jubileuszową WOŚP

Coca-Cola znowu zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku producent przekaże na orkiestrową licytację vouchery na wizytę dla dwóch osób w muzeum Coca-Coli w Atlancie oraz kask utytułowanego polskiego żużlowca, Bartosza Zmarzlika. Firma zapewni również wsparcie produktowe. – W DNA Coca-Cola znajdują się takie wartości jak, radość, optymizm i szczęście. Od ponad 130 lat wierzymy, że wielki świat składa się tylko z pozoru niewielkich gestów – każdy z nas ma wpływ na to, co się dzieje wokół nas. W tym duchu od lat jesteśmy partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która z niezwykłą determinacją walczy o lepszy los potrzebujących dzieci i dorosłych. Jestem dumny, że ponownie przekazujemy na licytację wartościowe i wyjątkowe przedmioty, dzięki którym dokładamy nasze serce w to mocne, orkiestrowe brzmienie – mówi o udziale w finale WOŚP Mikołaj Ciaś, Dyrektor Marketingu Coca-Cola Poland Services.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Chata Polska podsumowała współpracę z XXII Finałem Wielk65iej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zbiórkę pieniędzy w sklepach Chaty Polskiej.

Rekordową kwotę udało się zebrać podczas zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprowadzonej przez sieć Lidl.

X