Jesteś tutaj

Dino Polska S.A. rozpoczyna pierwszą ofertę publiczną akcji

Proces budowy księgi popytu wśród Inwestorów Instytucjonalnych będzie miał miejsce w dniach 20 marca – 4 kwietnia 2017 r. W dniach 22 marca do 3 kwietnia inwestorzy indywidualni zainteresowani akcjami Dino Polska S.A. mogą składać zapisy na nie. 4 kwietnia zostaną opublikowane informacje o ostatecznej cenie akcji dla inwestorów indywidualnych, instytucjonalnych oraz o liczbie oferowanych akcji. W dniach 5-7 kwietnia przyjmowane będą zapisy od inwestorów instytucjonalnych i inwestorów transzy menedżerskiej. Do 12 kwietnia akcje będą przydzielane, natomiast 21 kwietnia według założeń, mają być pierwszy raz odnotowane na giełdzie. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na taki wynik złożyły się m.in. otwarcie nowych sklepów, rozwój sprzedaży w już istniejących, wzrost wydatków na konsumpcję oraz konsekwencja w prowadzeniu strategii firmy. W ubiegłym roku sieć powiększyła się o 117 sklepów i ostatniego grudnia liczyła 628 sklepów. 

Konferencja informująca o spawie prospektu emisyjnego odbywa się dziś w Hotelu Westin w Warszawie. Przewiduje się, że oferta publiczna akcji Dino Polska S.A. obejmie nie więcej niż 48.040.000 istniejących akcji zwykłych serii A, stanowiących 49% kapitału zakładowego Spółki, należących do akcjonariusza sprzedającego - Polish Sigma Group S.à r.l. 

X