Jesteś tutaj

Distillers Limited – nowa marka sklepów Ambry

Ambra właśnie wprowadziła nową markę importera i dystrybutora mocnych alkoholi premium – Distillers Limited. Firma oczekuje zwiększenia rocznej sprzedaży o 20-30 mln zł w ciągu pięciu lat – poinformował prezes spółki Robert Ogór.

– Przekształcamy nasze sklepy Centrum Wina w sklepy partnerskie, gdzie Centrum Wina podzieli się powierzchnią handlową z nowym projektem Distillers Limited (...) Oczekujemy, że w ciągu 5 lat będziemy w stanie osiągnąć 20-30 mln zł z nowego projektu – powiedział prezes.

Rebranding sklepów ma rozpocząć się w styczniu 2019 r., a w ofercie nowego projektu będzie początkowo 150 alkoholi mocnych, w tym 100 rodzajów whisky.

– Obecnie sklepy Centrum Wina znajdują się w miastach pow. 400 tys. mieszkańców. Analizujemy możliwość rozwoju sieci w mniejszych miejscowościach pow. 100 tys. mieszkańców, których jest około 20 – powiedział prezes. Zaznaczył również, że Istnieje możliwość zwiększenia powierzchni handlowej w już istniejących lokalizacjach.

Źródło: Biznes PAP

Foto: Ambra

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jedna z większych w Polsce sieci sklepów specjalistycznych – Centrum Wina działa od prawie 20 lat. Dotychczas liczyła 26 sklepów. W wakacje powiększy się o trzy nowe lokalizacje: w Gdańsku w galerii handlowej Forum Gdańsk, w Bielanach Wrocławskich w galerii Aleja Bielany i w warszawskiej Atrium Promenada. Łącznie w całej Polsce będzie 29 sklepów sieci.

Centrum Wina otwiera swój 23. sklep specjalistyczny. Jeszcze w tym roku największa w Polsce sieć planuje poszerzyć się o drugą lokalizację w Katowicach. To odpowiedź Ambra S.A. na rosnącą sprzedaż win spokojnych i potrzeby konsumentów, którzy w badaniach rynkowych deklarują, że nie kupują win w sklepach specjalistycznych, bo nie ma ich w okolicy.

X