Jesteś tutaj

Do PGZ Kupiec dołączył kolejny sklep

Dom Handlowy Solo zlokalizowany w miejscowości Zalasowa,  jest 232 placówką należącą do PGZ Kupiec. To już piąty sklepu tego samego właściciela. Oficjalne otwarcie odbyło się 16 marca br. Nowa placówka ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 300mkw. oraz parking na 25 samochodów. W obiekcie zostało zatrudnionych 10 osób.

Ta wyjątkowa inwestycja Pana Janusza Nowaka charakteryzuje się nowoczesnym i przestronnym wnętrzem, dostosowanym do potrzeb dzisiejszego klienta. Wszystkie zastosowane w sklepie rozwiązania służą podniesieniu komfortu zakupów i zakładają dostarczenie klientom wyjątkowego doświadczenia zakupowego: nastrojowa muzyka, poszerzona oferta produktów świeżych, szeroka gama produktów z certyfikatem BIO, a także własny wypiek pieczywa – to rozwiązania oraz asortyment dostosowany do najnowszych trendów i potrzeb konsumentów. Dzięki dużej powierzchni sklepu, klienci mają możliwość skorzystania z bogatej oferty produktów, pochodzących również od lokalnych dostawców. Należą do nich wyroby garmażeryjne, nabiał – mleko w butelkach prosto od gospodarza, warzywa, owoce, a także wędliny. Łącznie asortyment w nowootwartym sklepie obejmuje ok. 7 tys. pozycji.

W dniu otwarcia na klientów czekało wiele atrakcji przygotowanych specjalnie na tą okazję m.in. nagroda w postaci zestawu nagłośnieniowego Samsung dla pierwszego klienta, liczne degustacje oraz mnóstwo słodkości dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyły się również przysmaki z grilla. Klienci, którzy tego dnia zrobili zakupy w nowym Solo mogli wziąć udział w licytacji paragonowej i zdobyć telewizor 55 cali oraz 10 artykułów małego AGD.

Kategoria: 

Podobne artykuły

16 marca w sklepie Bisam 1 w Suszcu należącym do AG Łakota, laureat nagrody głównej konkursu „Gra Warta Smarta” odebrał samochód Smart FORFOUR. W zabawie mógł wziąć udział każdy klient sklepów zrzeszonych w PGZ Kupiec. 

Polska Grupa Zakupowa Kupiec przy współpracy z firmą E.Wedel organizuje Konsumencki Konkurs SMS-owy skierowany do klientów wszystkich sklepów należących do Grupy. 

X