Jesteś tutaj

Drogeria Hebe wśród najemców Auchan Bydgoszcz

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołącza drogeria Hebe. Klienci mogą korzystać z jej oferty w salonie o powierzchni 310 mkw. Jest to czwarta drogeria Hebe otwarta w tym roku w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. 

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz działa na lokalnym rynku od blisko osiemnastu lat. W pierwszych miesiącach 2018 r. obiekt przeszedł modernizację, dzięki której jego wnętrze stało się bardziej komfortowe i przyjazne dla klientów. Mogą oni obecnie robić zakupy w blisko 50 sklepach, skorzystać z oferty punktów usługowych, a także zjeść posiłek i wypocząć w przestrzeniach rekreacyjnych.

23 listopada ofertę Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz w segmencie zdrowie i uroda rozszerzyła drogeria Hebe z bogatym asortymentem kosmetyków, zapachów i produktów do pielęgnacji. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 310 mkw.

– Minione miesiące upływają w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz pod znakiem zmian. Zmieniliśmy nasze wnętrze, tak aby było bardziej przyjazne klientom. Dbamy również o to, by rozszerzać ofertę handlową obiektu. Dlatego cieszymy się, że właściciel marki Hebe zdecydował się otworzyć u nas swoją drogerię – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Drogeria Hebe otwarta w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie czwartą lokalizacją tej marki w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Z oferty drogerii Hebe mogą także korzystać klienci Parku Handlowego Auchan Bielany, Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan oraz Galerii Łomianki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W piątek 23 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie dwóch najnowszych drogerii sieci Hebe – przy ul. Popiełuszki 2A w Zgierzu i w Centrum Handlowym przy ul. Mariana Rejewskiego 3 w Bydgoszczy.

24 października br. miało miejsce oficjalne otwarcie nowej drogerii sieci Hebe – w galerii Vis a Vis, zlokalizowanej w warszawskim Wilanowie. Jest to już 21. drogeria sieci w stolicy. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

X

Przeczytaj również