Jesteś tutaj

Drugi sklep Intermarché we Wrześni

Drugi sklep Intermarché we Wrześni rozpocznie oficjalnie działalność we wtorek, 17 maja o godz. 10. To 230. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 39. w województwie wielkopolskim. Inwestycja przyniesie regionowi wiele korzyści: ok. 55 nowych miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu gminy z podatków (w związku z bezpośrednią rejestracją punktu sprzedaży we Wrześni), rozwój współpracy handlowej z lokalnymi dostawcami.
– Chcemy odpowiadać na potrzeby mieszkańców Wrześni, dlatego nasz supermarket będzie wyróżniał się na tle konkurencji szeroką i różnorodną gamą asortymentową. Znajdą się w niej produkty marek własnych sieci jak i produkty od lokalnych dostawców. Polecamy także wyroby wędliniarskie i garmażeryjne wytwarzane bezpośrednio na terenie marketu – mówi Iwona Pogodzińska, właścicielka supermarketu Intermarché we Wrześni.
 
Podczas otwarcia, które zostanie poprowadzone przez animatora, na klientów sklepu będzie czekać wiele niespodzianek m.in. konkursy, promocje cenowe i paczki z produktami sklepu.
Kategoria: 

Podobne artykuły

W wyniku przeprowadzonego przetargu sieć Intermarché zdecydowała się na skorzystanie z usług holenderskiej agencji JosDeVries, która od ponad 30 lat obsługuje klientów z Europy, Rosji i Bliskiego Wschodu. JosDeVries będzie odpowiadać za stworzenie kompleksowej koncepcji oferty marketów spożywczych Intermarché oraz zaprojektowanie sklepu realizującego założenia marki należącej do Grupy Muszkieterów.

Sieć spożywcza Intermarché przedłużyła na kolejny okres umowę najmu dla swojego sklepu w nowo zmodernizowanej Galerii Zaspa w Gdańsku.

X