Jesteś tutaj

Drugi sklep Intermarché we Wrześni

Drugi sklep Intermarché we Wrześni rozpocznie oficjalnie działalność we wtorek, 17 maja o godz. 10. To 230. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 39. w województwie wielkopolskim. Inwestycja przyniesie regionowi wiele korzyści: ok. 55 nowych miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu gminy z podatków (w związku z bezpośrednią rejestracją punktu sprzedaży we Wrześni), rozwój współpracy handlowej z lokalnymi dostawcami.
– Chcemy odpowiadać na potrzeby mieszkańców Wrześni, dlatego nasz supermarket będzie wyróżniał się na tle konkurencji szeroką i różnorodną gamą asortymentową. Znajdą się w niej produkty marek własnych sieci jak i produkty od lokalnych dostawców. Polecamy także wyroby wędliniarskie i garmażeryjne wytwarzane bezpośrednio na terenie marketu – mówi Iwona Pogodzińska, właścicielka supermarketu Intermarché we Wrześni.
 
Podczas otwarcia, które zostanie poprowadzone przez animatora, na klientów sklepu będzie czekać wiele niespodzianek m.in. konkursy, promocje cenowe i paczki z produktami sklepu.
Kategoria: 

Podobne artykuły

Dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, około 50 miejsc pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców – to główne korzyści dla Gniezna, które przyniesie nowy supermarket spożywczy Intermarché. Jest to 36. sklep tej sieci w województwie wielkopolskim, który rozpoczął oficjalnie działalność w czwartek, 5 kwietnia w Galerii Piastova.

W wyniku przeprowadzonego przetargu sieć Intermarché zdecydowała się na skorzystanie z usług holenderskiej agencji JosDeVries, która od ponad 30 lat obsługuje klientów z Europy, Rosji i Bliskiego Wschodu. JosDeVries będzie odpowiadać za stworzenie kompleksowej koncepcji oferty marketów spożywczych Intermarché oraz zaprojektowanie sklepu realizującego założenia marki należącej do Grupy Muszkieterów.

X