Jesteś tutaj

Drugi sklep sieci SPAR w Tychach

Od  20 października br. w Tychach (woj. śląskie) przy ul. Przemysłowej 15 działa kolejna placówka sieci SPAR. To już 222. sklep sieci na rynku polskim.

Sklep ma powierzchnię 220 m2, został uruchomiony w formacie SPAR i jest drugim sklepem sieci otwartym w Tychach, należącym do tego samego franczyzobiorcy, pani Małgorzaty Dyrszki. Sklep funkcjonuje w godzinach – poniedziałek-sobota: 7.00-21.00, niedziela: 8.00-15.30.

Zdecydowałam się na otwarcie kolejnego sklepu SPAR, ponieważ po ośmiu latach działalności w ramach franczyzy pierwszego sklepu, wiem, że współpraca z siecią układa się bardzo dobrze – mówi Małgorzata Dyrszka – SPAR dzięki swojej ofercie jest bardzo konkurencyjny w stosunku do innych placówek działających na rynku, klienci doceniają atrakcyjność oferty i korzystne ceny. Wiem, że na Śląsku marka SPAR jest bardzo dobrze odbierana i ma już swoją ugruntowaną renomę, poza tym marka kojarzy się ze świeżością i nowoczesnością, a to jest wg mnie kierunek, w którym powinno się podążać w dzisiejszych czasach.” 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Publikujemy oświadczenie Prezesa Zarządu SPAR Polska S.A. Leszka Bacia.

Data wydarzenia: 
2017-10-27

W dniach 27-28 października br. w hotelu Narvil w Serocku odbędzie się doroczna konferencja SPAR Polska, organizowana dla franczyzobiorców oraz producentów i dostawców współpracujących z siecią.

X