Jesteś tutaj

ECE ze zgodą UOKiK na przejęcie dwóch centrów Atrium

ECE Real Estate Partners otrzymało zgodę od UOKiK na przejęcie kontroli nad Atrium Koszalin oraz Atrium Felicity. Wniosek w tej sprawie wpłynął do Urzędu 13 maja. Kwota transakcji opiewa na 298 mln EUR. Finalizacja ma się zakończyć w trzecim kwartale 2019 r.

ECE REP jest zarządzającym alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi, który obecnie zarządza funduszami kontrolującymi centra handlowe m.in. w Polsce, Niemczech, Włoszech i Austrii. ECE REP należy do grupy kapitałowej ECE, która prowadzi działalność związaną z rozwojem, wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi w Europie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Atrium, będąca właścicielem centrum handlowego Galeria Dominikańska we Wrocławiu, przejęła ten obiekt w zarządzanie. Zmiana ma umożliwić dalszą modernizację zgodnie ze strategią Grupy.

Atrium European Real Estate Limited ogłosiło sfinalizowanie transakcji nabycia kompleksu handlowego Wars Sawa Junior w Warszawie za kwotę 301,5 mln euro. W efekcie tego przejęcia, w Polsce i Czechach skoncentrowane jest 84% portfela spółki, w tym 4 prestiżowe centra handlowe w Warszawie oraz 2 obiekty w Pradze.

X