Jesteś tutaj

E.Leclerc rośnie w siłę

Wielkimi krokami nadchodzi oficjalne otwarcie nowego sklepu E.Leclerc w Kaliszu. Już 20 marca br. zostanie oddany do użytku wielkopowierzchniowy hipermarket, a zaraz po nim 31 marca hipermarket w Szczecinie.

Hipermarket E.Leclerc w Kaliszu, zrealizowany przez Echo Investment, znajduje się na terenie zbudowanej w centrum miasta Galerii Amber. Placówka o powierzchni 5 500 mkw. została usytuowana na parterze nowoczesnego czterokondygnacyjnego centrum handlowo-rozrywkowego, które mieści 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Dla kompleksowej obsługi odwiedzających galerię, zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano również około 1000 miejsc parkingowych.

Nasza firma stale się rozwija. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej utrzymujemy stabilny poziom obrotów i niezmienioną liczbę lojalnych klientów. Staramy się sukcesywnie poszerzać ofertę wzbogacając asortyment, ułatwiając naszym klientom robienie zakupów. Dlatego wchodzimy na nowe rynki, na których wcześniej nie byliśmy obecni – mówi Jean-Philippe Magre, prezes zarządu E.Leclerc Polska.

Hipermarket w Kaliszu to 42 sklep sieci E.Leclerc na terenie kraju. Galeria Amber zlokalizowana jest w samym centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych punktów przesiadkowych, jakimi są dworce PKP i PKS. Dzięki temu przyciągnie z pewnością nie tylko mieszkańców miasta, ale też całego okręgu ostrowsko-kaliskiego.

Jeszcze w marcu br. zostanie oficjalnie oddany do użytku kolejny hipermarket E.Leclerc w Szczecinie

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wystartowała kolejna odsłona akcji lojalnościowej E.Leclerc z pojemnikami do przechowywania żywności. Od 23 lipca do 22 września klienci mogą wymienić otrzymane podczas zakupów naklejki na 50 proc. rabatu na zakup pojemników Keep’n’box marki Luminarc.

Zgodnie z konsekwentnie realizowaną strategią rozwoju oraz zapowiadaną budową kolejnych sklepów, E. Leclerc zainwestuje w nowy obiekt w Mielcu na Podkarpaciu.

X

Przeczytaj również