Jesteś tutaj

E.Leclerc wspiera lokalnych producentów

Sklepy E.Leclerc w Rzeszowie, Mielcu i Przemyślu zorganizują akcję tematyczną „Nasze Regionalne Specjały”. Podczas kampanii, która potrwa od 2 do 13 października, promowane będą  wyroby firm z regionu Podkarpacia.

W pierwszej połowie października  produkty ponad czterdziestu firm działających w regionie wypełnią półki trzech sklepów E.Leclerc, które stale współpracują z lokalnymi producentami żywności. To właśnie dzięki sukcesowi wieloletniego partnerstwa narodził się pomysł na akcję tematyczną. Promując regionalne specjały, sklepy E.Leclerc w Rzeszowie, Mielcu i Przemyślu nawiązują do patriotyzmu lokalnego i wspierają podkarpackich przedsiębiorców.

W ofercie znajdą się mięsa i wędliny wyprodukowane  według tradycyjnych receptur. Klienci będą mieli także okazję do zapoznania się m.in. z wyrobami garmażeryjnymi, słodyczami oraz napojami z regionu. Nie zabraknie także artykułów wyposażenia kuchni wyprodukowanych w podkarpackich firmach.

Akcja „Nasze Regionalne Specjały” jest częścią programu „Nasze Regiony Mają Talent” grupy E.Leclerc. W realizowanej cyklicznie kampanii biorą udział głównie małe i średnie firmy, działające w oparciu o tradycje rodzinne i produkujące według tradycyjnych receptur.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 2 listopada potrwa  w E.Leclerc w Radomiu akcja dla lojalnych klientów - Złotówkowa Akcja Lojalnościowa. Promocja polegająca na zbieraniu na kartach lojalnościowych pieniędzy, którymi będzie można płacić za dokonane w hipermarkecie zakupy.  

W sklepach E.Leclerc w całej Polsce ruszyła druga odsłona akcji Big Bang – pojawił się kolejny katalog oraz nowe promocje dostępnego asortymentu – E.Leclerc od 20 lat w Polsce. Oferta ważna jest do 14 czerwca.

X

Przeczytaj również