Jesteś tutaj

eurocash.pl Market – marketplace dla niezależnego handlu

Grupa Eurocash wprowadza eurocash.pl Market będący pierwszą w Polsce platformą marketplace dla handlu niezależnego. Rozwiązanie to zostało wprowadzone rok po debiucie eurocash.pl, czyli największej platformy e-commerce B2B dla właścicieli niezależnych sklepów spożywczych w Polsce.

Ideą projektów typu marketplace jest możliwość wystawiania przez producentów swoich wyrobów na platformie. To kolejna funkcjonalność, która będzie dostępna na stronie eurocash.pl. Dotychczas oferowała ona m.in. moduł „W Twojej okolicy”, inteligentną wyszukiwarkę, listy zakupowe, sekcję „Wiem Więcej”, informacje o telewizyjnych kampaniach reklamowych, dostęp do bieżącego budżetu zakupowego i wgląd w indywidualny system rabatowy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

22 lutego rada nadzorcza Grupy Eurocash powołała Przemysława Ciasia na stanowisko członka zarządu spółki. Nowy członek zarządu będzie odpowiadał w firmie za obszary Logistyki oraz IT. Przemysław Ciaś z Grupą Eurocash współpracuje od 2008 r. 

Zarząd spółki Eurocash S.A. podpisał list intencyjny dotyczący zakupu 100% udziałów w spółce Domelius Limited oraz przejęcia kontroli nad jej spółkami zależnymi. W ten sposób do Grupy Eurocash trafiłaby kolejna sieć sklepów detalicznych MILA.

X

Przeczytaj również