Jesteś tutaj

FOODEXPO: Nagrody dla Gości Branżowych

Wystawcy Foodexpo ufundowali specjalne nagrody dla Gości Branżowych, którzy odwiedzą Targi i zostawią swoją wizytówkę w Recepcji hali A. 

Nagroda sponsorowana przez właściciela marki RONIC

Robot Cyclone
Został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu Państwu większości prac w kuchni, w tym krojenia, szatkowania, mielenia mięsa, miksowania, przygotowywania soków, koktajli i wielu innych. Unikalna konstrukcja pozwala na proste wykorzystanie licznych możliwości tego urządzenia, a łatwość obsługi i mycia sprawia, że jest on niezastąpionym pomocnikiem podczas przygotowywania niemal każdej potrawy.

Nagroda sponsorowana przez firmę Lifewelless 

Alfa 3G to jest produkt Polski, idący z tradycją w nowoczesność!
Zdobywca certyfikatu „LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE 2016” oraz Polecenia Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.
Dzięki Alfa 3G przygotujemy nie tylko pyszne i przede wszystkim zdrowe soki wielowarzywne i wieloowocowe, ale także musy, przeciery, jak również mrożone desery takie jak lody. Alfa 3G posiada duży otwór wlotowy (77mm), dzięki któremu w jeszcze szybszy sposób przygotujemy ulubione soki. W tej wyciskarce zrobimy soki nie tylko z miękkich i twardych produktów, ale również z ziół i liści. „Korek niekapek” pozwoli nam na przygotowywanie soków z różnych składników, mieszanie następuje już w misie urządzenia. Bardzo wolne wyciskanie sprawi, że sok się nie nagrzewa i dzięki temu nie traci witamin i wartości odżywczych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rynkowe nowości, przegląd trendów w branży gastronomicznej i obecność srebrnych medalistów Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie ’2016 – tak zapowiadają się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. 

FOODEXPO to największe targi spożywczo-gastronomiczne w Polsce północnej, które odbędą się w Gdańsku. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo zaprezentowane zostaną nowe produkty i technologie dla sektorów FMCG i HoReCa. Targi odbędą się w dniach 7-9 czerwca.

X