Jesteś tutaj

GK Specjał: Zmiana lokalizacji gdańskiego oddziału

Zarząd GK Specjał podjął decyzję o zmianie lokalizacji magazynów znajdujących się w Pruszczu Gdańskim. Decyzja podyktowana jest względami logistycznymi oraz oszczędnościowymi co przełoży się na konkurencyjność gdańskiego oddziału Specjał w tym regionie. Zmianie ulegnie dotychczasowa lokalizacja tj. Park Logistyczny Prologis  Gdańsk ul.  Bysewka 18 a. Nowy adres - Pruszcz Gdański ul. Zastawna 31 zacznie obowiązywać  już od 16 maja. Nowy obiekt znajduje się bezpośrednio przy początku autostrady A1. W nowej siedzibie (5500 m2) powierzchnia magazynowa stanowi około 5000 m2 , w tym 490 m2 chłodnia. Pozostałą część to pomieszczenia socjalno- biurowe. Magazyn jest wyposażony w regały wysokiego składowania oraz komorę chłodniczą. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

23 października odbyła się II ogólnopolska konferencja organizowana przez GK Specjał. Konferencja ta stanowiła podsumowanie ostatnich miesięcy działalności oraz określiła wizję rozwoju firmy.

Gala Podkarpackiego Klubu Biznesu była okazją, aby docenić i nagrodzić osoby i firmy, które wniosły szczególny wkład w rozwój regionu podkarpackiego oraz przyczyniły się do promocji Polski i Podkarpacia za granicą. W kategorii „Firma, która wniosła duży wkład w rozwój gospodarczy Podkarpacia” nagrodę wręczono Grupie Specjał.

X

Przeczytaj również