Jesteś tutaj

GK Specjał: Zmiana lokalizacji gdańskiego oddziału

Zarząd GK Specjał podjął decyzję o zmianie lokalizacji magazynów znajdujących się w Pruszczu Gdańskim. Decyzja podyktowana jest względami logistycznymi oraz oszczędnościowymi co przełoży się na konkurencyjność gdańskiego oddziału Specjał w tym regionie. Zmianie ulegnie dotychczasowa lokalizacja tj. Park Logistyczny Prologis  Gdańsk ul.  Bysewka 18 a. Nowy adres - Pruszcz Gdański ul. Zastawna 31 zacznie obowiązywać  już od 16 maja. Nowy obiekt znajduje się bezpośrednio przy początku autostrady A1. W nowej siedzibie (5500 m2) powierzchnia magazynowa stanowi około 5000 m2 , w tym 490 m2 chłodnia. Pozostałą część to pomieszczenia socjalno- biurowe. Magazyn jest wyposażony w regały wysokiego składowania oraz komorę chłodniczą. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Kapitałowa Specjał zanotowała kolejny awans w zestawieniu tygodnika Wprost – 200 największych polskich firm. W tym roku firma uplasowała się na 11. miejscu. Ranking powstał na bazie danych o przychodach, zyskach, aktywach i kapitałach własnych kilkuset polskich firm z dominującym polskim kapitałem

23 października odbyła się II ogólnopolska konferencja organizowana przez GK Specjał. Konferencja ta stanowiła podsumowanie ostatnich miesięcy działalności oraz określiła wizję rozwoju firmy.

X