Jesteś tutaj

Grupa Muszkieterów otworzyła kolejną stację paliw

Sieć supermarketów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, otworzyła kolejną stację paliw. 64. obiekt uruchomiono w Koninie w województwie wielkopolskim. Tym samym Intermarché umocniło swoją pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji benzynowych.

Z danych Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego wynika, że w pierwszym kwartale 2018 r. widoczny był dalszy wzrost konsumpcji paliw płynnych w Polsce. Było to efektem wielu czynników, m.in. większej liczby samochodów poruszających się po polskich drogach, wzrostu dochodów Polaków, a także tempa rozwoju polskiej gospodarki. 

– Otwarcia kolejnych stacji paliw pozwoliły nam jeszcze bardziej umocnić pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji paliw. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć. Jeszcze w tym roku otworzymy kilka takich obiektów w różnych częściach Polski. Docelowo chcielibyśmy, by stacje działały przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, tam gdzie jest to możliwe – podkreślił Armen Papazjan, Dyrektor Generalny Intermarché.

Stacja paliw Intermarché w Koninie działa przy supermarkecie pod tym samym szyldem. W ofercie stacji znajdują się wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach – benzyna Pb95, Pb98, oraz olej napędowy.  Wszystkie paliwa dostarczane są przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. i poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Punkt w Koninie oferuje zmotoryzowanym cztery stanowiska.

Przy stacji Intermarché w Koninie działa również sklepik, o powierzchni 78 mkw. oferujący klientom ponad 1000 produktów, w tym bogaty wybór artykułów spożywczych i przemysłowych oraz akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz  bogatą ofertą fast-food.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć supermarketów Intermarché otworzyła w Chybiu 48. stację paliw. Tym samym umocniła ona swoją pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji benzynowych w Polsce. Punkt w Chybiu oferuje zmotoryzowanym wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach.

Z danych Najwyższej Izby Kontroli wynika, że liczba bezdomnych czworonogów w polskich schroniskach rośnie i średnio jedynie co czwarty znajduje nowych właścicieli. Właśnie z myślą o nich Grupa Muszkieterów pod patronatem Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz zwierząt VIVA! po raz kolejny organizuje zbiórki karmy we wszystkich sklepach sieci Intermarché.

X