Jesteś tutaj

Grupa Muszkieterów wśród największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej

Dzięki obrotom, które w 2018 r. wyniosły 7,46 mld zł, Grupa Muszkieterów zajęła 97. miejsce w rankingu „TOP 500 CEE 2019”. Zestawienie zostało przygotowane przez międzynarodową grupę Coface i dziennik „Rzeczpospolita”. Wyniki ogłoszono podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Dane do rankingu „TOP 500 CEE 2019” zostały pozyskane z 12 krajów naszego regionu. Na ich podstawie powstało zestawienie przedsiębiorstw i grup kapitałowych, które zanotowały najwyższe obroty w danym roku w ujęciu bezwzględnym. Opublikowana w „Rzeczpospolitej” 14. edycja rankingu została wzbogacona o komentarze ekspertów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

19 maja rozpoczynają się targi pracy „Kariera na Językach” organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Adama Mickiewicza. To wspaniała okazja dla studentów, którzy marzą o rozpoczęciu pracy w międzynarodowej firmie oraz pragną stale podnosić swoje kompetencje językowe.

10 czerwca w podpoznańskim Swadzimiu Grupa Muszkieterów otworzyła nowe centrum magazynowo-biurowe o powierzchni ponad 80 tys. m2. Oficjalna inauguracja odbyła się przy udziale przedstawicieli Grupy z Francji, reprezentantów władz lokalnych  oraz firmy Goodman odpowiedzialnej za realizację inwestycji.

X