Jesteś tutaj

Grupa POLOmarket rozwija ofertę usług okołosprzedażowych

Odbiór przesyłki, wypłata gotówki, a nawet wymiana butli gazowej – to wszystko można teraz załatwić przy okazji zakupów w sklepach należących do Grupy POLOmarket, Obecnie działa już przy nich np. ponad 100 paczkomatów firmy InPost.

Urządzenia zlokalizowane są głównie przy sklepach dysponujących dużym parkingiem zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Sieć przy swoich placówkach posiada także ponad 60 bankomatów. W części lokalizacji pojawiły się również pierwsze butlomaty sieci AmeriGas. Aktualnie Grupa POLOmarket posiada ich 6 i zamierza rozwijać tę usługę.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa POLOmarket po bardzo dobrym II kwartale ze sprzedażą LFL ponad 10%, w III kwartale osiągnęła wynik blisko 5,5%. Prognoza sprzedaży detalicznej sieci w 2019 r. to 2,5 mld zł netto. Sieć odnotowuje również rekordowo dobre wyniki rentowności przy zachowaniu wysokiej płynności finansowej.

Po trwającym miesiąc remoncie mieszczący się przy ul. Jana Pawła II 1 w Witkowie sklep polskiej sieci supermarketów POLOmarket zmienił się nie do poznania. Został gruntownie zmodernizowany i powiększony. Sklep w Witkowie to już 4. modernizowany w tym roku obiekt POLOmarketu.

X