Jesteś tutaj

Igor Chalupec zrezygnował z funkcji prezesa Ruchu

Igor Chalupec zrezygnował ze stanowiska prezesa Ruchu. Decyzja związana jest z procesem restrukturyzacji spółki. Pozostaje on jednak właścicielem Ruchu.

Igor Chalupec przyznał, że jego decyzja została ustalona z Alior Bankiem i ma umożliwić spółce restrukturyzację. Od 2016 r. zarządzana przez Chalupca spółka Lurena Investments jest właścicielem Ruchu.

W zarządzie Ruchu pozostali Marek Podstawa i Bogumiła Rak. Następcę prezesa wybierze powołana w ostatnim czasie rada nadzorcza, w skład której wchodzą: Janusz Korczyk, jako przewodniczący, Wojciech Wróblewski, Seweryn Kowalczyk, Kamil Prokop oraz przedstawiciel wydawców prasy Artur Sierant.

Źródło: Puls Biznesu

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rada Nadzorcza RUCH S.A. powołała na stanowisko prezesa zarządu Roberta Wardaka. Jednocześnie, na 3 miesiące na stanowisko członka zarządu został oddelegowany wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej, Artur Sierant. W zarządzie spółki pozostają Marek Podstawa oraz Bogumiła Rak.

„RUCH” S.A. w restrukturyzacji informuje o wznowieniu regularnych dostaw prasy, wynikających z zawarcia nowych umów z największymi wydawnictwami.

X

Przeczytaj również