Jesteś tutaj

III Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu

W Łodzi odbywa się III Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu organizowany przez Akademię Umiejętności Eurocash. Spotkanie odbywa się w Atlas Arenie, na sali obecni są właściciele i pracownicy sklepów należący do Grupy Eurocash, w której skład wchodzą takie sieci, jak abc, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Gama, Groszek, Mila, Euro Sklep. „Poradnik Handlowca” jest patronem medialnym wydarzenia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

75 uczestników, 166 godzin zajęć w ramach 10 zjazdów: tak w liczbach wyglądała pierwsza edycja studiów „Zarządzanie przedsiębiorstwem w handlu detalicznym” oraz „Akademia zarządzania przedsiębiorstwem w handlu detalicznym”. Grupa Eurocash razem ze Szkołą Główną Handlową kontynuuje inicjatywę, uruchamiając kolejną edycję studiów w roku akademickim 2018/2019.

Grupa Eurocash zawarła przedwstępną umowę sprzedaży 100% akcji spółki PayUp Polska, zarządzającej siecią terminali płatniczych zainstalowanych w sklepach detalicznych na terenie całego kraju. Nabywcą jest firma Polskie ePłatności. Strony transakcji zawarły ponadto umowę o długoterminowej współpracy, zapewniając w ten sposób ciągłość świadczenia usług płatniczych dla klientów Grupy Eurocash.

X

Przeczytaj również