Jesteś tutaj

Intermarché otwiera kolejny supermarket i stację paliw

Dnia 19 września br. sieć Intermarché otworzyła sklep i stację paliw w Przemkowie  w województwie dolnośląskim. Mieszkańcy tego miasta zyskali dostęp do 10 tys. artykułów pochodzących także od lokalnych dostawców, w tym bogatego asortymentu produktów świeżych. 

Szeroki asortyment sklepu Intermarché w Przemkowie przy ul. Szprotawskiej 2 z pewnością zainteresuje nie tylko zmotoryzowanych mieszkańców tego miasta. Od teraz mają oni dostęp do produktów świeżych z kategorii owoce i warzywa, jak również najwyższej jakości mięs i wędlin w atrakcyjnych cenach. W pobliżu sklepu, którego powierzchnia wynosi 565 mkw., zlokalizowany jest parking mieszczący 50 aut.

– Intermarché w Przemkowie jest 30. supermarketem tej sieci działającym w województwie dolnośląskim. Jestem przekonany, że mieszkańcy Przemkowa szybko przekonają się do oferty naszego sklepu, tak bogatej w produkty świeże dostarczane przez lokalnych i sprawdzonych dostawców. Cieszymy się również, że w jego pobliżu otworzyliśmy już 68. stację paliw z szyldem Intermarché – mówi Maciej Ćwikliński, Prezes Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché.

Otwarta w Przemkowie stacja paliw Intermarché, potwierdza pozycję lidera sieci w tym sektorze. Intermarché zapowiada intensywne prace nad tym, by docelowo oferować takie usługi przy każdym supermarkecie, gdzie tylko będzie to możliwe.

Kategoria: 

Podobne artykuły

15 grudnia pierwszych klientów przywita supermarket spożywczy Intermarché w Bramie Mazur w Ełku. Sklep o powierzchni sprzedaży 1000 mkw. zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego i zatrudnia ok. 50 osób.

Intermarché, sieć zrzeszająca niezależnych przedsiębiorców oraz grupa Casino, podjęły decyzję o rozpoczęciu współpracy w obszarze wspólnych negocjacji zakupowych na rok 2015. Ustalona na wspólnych warunkach współpraca dotyczy wyłącznie Francji. 

X

Przeczytaj również