Jesteś tutaj

Intermarché wybrało agencję dla opracowania nowej koncepcji marketów

W wyniku przeprowadzonego przetargu sieć Intermarché zdecydowała się na skorzystanie z usług holenderskiej agencji JosDeVries, która od ponad 30 lat obsługuje klientów z Europy, Rosji i Bliskiego Wschodu. JosDeVries będzie odpowiadać za stworzenie kompleksowej koncepcji oferty marketów spożywczych Intermarché oraz zaprojektowanie sklepu realizującego założenia marki należącej do Grupy Muszkieterów.

– Liczymy, że wybór JosDeVries pomoże nam opracować koncepcję handlową dla naszych marketów spożywczych, tak by kompleksowo realizowała założenia marki Intermarché w ramach nowej platformy, która już za chwilę ujrzy światło dzienne. Dzięki tej współpracy zbliżymy się do oczekiwań współczesnych klientów – mówi Tomasz Walkowiak, członek Zarządu ds. Marketingu w Intermarché

Argumentem, którym sieć Intermarché kierowała się przy wyborze zwycięzcy przetargu było usystematyzowane podejście agencji do planowania przyszłej koncepcji handlowej sieci  supermarketów spożywczych. Oryginalne i innowacyjne rozwiązania proponowane przez JosDeVries idealnie wpisują się w strategię marki Intermarché, a dodatkowo pozwolą klientom zdobywać pozytywne mikrodoświadczenia w trakcie procesu zakupowego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W 19. sklepach sieci Intermarché i Bricomarché na terenie całego kraju trwa zbiórka pieniędzy pod hasłem „Wrzuć resztę do skarbonki”.

20 marca br. w Pile zostanie otwarty kolejny w mieście supermarket spożywczy Intermarché. Wraz z nową placówką w województwie wielkopolskim działać będą łącznie 34 supermarkety Intermarché.

X

Przeczytaj również