Jesteś tutaj

Intermarché zadebiutuje w Warszawie

W Galerii Młociny, która powstaje właśnie na warszawskich Bielanach, operatorem spożywczym zostanie Intermarché. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w stolicy. Placówka zajmie powierzchnię 2610 mkw. – Cały czas prowadzimy rozmowy z najemcami, którzy zapewnią atrakcyjną ofertę okolicznym mieszkańcom i sprawią, że mnóstwo codziennych spraw będzie można załatwić pod jednym dachem Galerii Młociny. Intermarché, dla którego będzie to pierwszy sklep w Warszawie, wyróżnia się szerokim asortymentem świeżych wyrobów, stanowi więc doskonałą odpowiedź na potrzeby zakupowe naszych klientów – mówi Anna Polak, senior leasing manager, Master Management Group. Oferta Intermarché wyróżnia się m.in. wyrobami tradycyjnymi, świeżym pieczywem, produktami ekologicznymi i bio, wyborem win. Intermarché prowadzi też sprzedaż produktów pochodzących z Francji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

11-13 marca sieć sklepów Intermarché weźmie udział w „Wielkanocnej Zbiórce Żywności” organizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności. Do udziału w akcji wytypowanych zostało 36 sklepów Intermarché, w których wolontariusze kampanii będą zbierali produkty żywnościowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

Intermarché i Bricomarché, działające w ramach Grupy Muszkieterów, podczas XVI edycji Targów Franczyzy prezentują unikalny model franczyzowy i opowiadają o zasadach współpracy oraz prowadzenia sklepów pod tymi szyldami. Największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej i drugie w Europie po targach we Francji, trwa od 18 do 20 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

X

Przeczytaj również