Jesteś tutaj

Intermarché zadebiutuje w Warszawie

W Galerii Młociny, która powstaje właśnie na warszawskich Bielanach, operatorem spożywczym zostanie Intermarché. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w stolicy. Placówka zajmie powierzchnię 2610 mkw. – Cały czas prowadzimy rozmowy z najemcami, którzy zapewnią atrakcyjną ofertę okolicznym mieszkańcom i sprawią, że mnóstwo codziennych spraw będzie można załatwić pod jednym dachem Galerii Młociny. Intermarché, dla którego będzie to pierwszy sklep w Warszawie, wyróżnia się szerokim asortymentem świeżych wyrobów, stanowi więc doskonałą odpowiedź na potrzeby zakupowe naszych klientów – mówi Anna Polak, senior leasing manager, Master Management Group. Oferta Intermarché wyróżnia się m.in. wyrobami tradycyjnymi, świeżym pieczywem, produktami ekologicznymi i bio, wyborem win. Intermarché prowadzi też sprzedaż produktów pochodzących z Francji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Muszkieterów opublikowała wyniki finansowe za 2017 r., raportując 2,1 proc. wzrost. Przychody pionu rolno-spożywczego istotnie zwiększyły obrót całkowity Grupy Muszkieterów w Europie, który wyniósł 41,6 mld euro.

W ciągu ostatnich kilku lat zmieniły się zwyczaje żywieniowe Polaków. Blisko połowa ankietowanych deklaruje, że spożywa znacznie więcej warzyw i owoców niż 5 lat temu – wynika z raportu przeprowadzonego przez Millward Brown na zlecenie Intermarché. Co ciekawe ponad ¾ respondentów twierdzi, że najczęściej kupuje je w sklepach wielkopowierzchniowych.

X