Jesteś tutaj

Jarmarkowa wiosna w Chacie Polskiej

Zgodnie ze strategią „Blisko.Lokalnie.Naturalnie.” Chata Polska w najbliższy weekend  organizuje Jarmark w poznańskiej placówce przy ulicy Leszczyńskiej 3/5. Klienci, którzy zdecydują się na spędzenie czasu na Jarmarku będą mogli skorzystać z wielu promocji, degustacji oraz zapoznać się z ofertą polskich producentów. Jarmark będzie okazją do skosztowania prawdziwych produktów lokalnych. Oprócz kulinarnych atrakcji wszyscy odwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami!

Kategoria: 

Podobne artykuły

26 września Chata Polska ponownie nad Jeziorem Rusałka w Poznaniu organizuje „Bieg dla Grażyny”. – Ubiegłoroczny Bieg dla Izy pokazał nam nie tylko jak wiele jest osób potrzebujących, ale też jak wiele dookoła nas jest ludzi dobrego serca, którzy chcą pomagać i zmieniać świat na lepsze. Wierzymy że walka, którą podejmiemy z własnymi słabościami doda Grażynie siły. Wierzymy, też że nasz bieg będzie motywował nas wszystkich do tego, aby zatroszczyć się o własne zdrowie – mówi Katarzyna Łazarowicz, PR i Marketing Manager Chata Polska.

Chata Polska w celu ogłoszenia po raz pierwszy publicznie nowego hasła sieci „Blisko. Lokalnie. Naturalnie zorganizowała na Starym Rynku w Poznaniu Flash Mob. Akcja miała miejsce 27 maja br.

X