Jesteś tutaj

Advertisement

Jesienna edycja Dnia Handlowca

W Rezydencji Alabaster w Rzeszowie 6 września odbył się VIII Dzień Handlowca. Po raz kolejny w wydarzeniu zorganizowanym przez rzeszowski oddział Specjał oraz sieć franczyzową Nasz Sklep, wzięło udział prawie 100 wystawców. Interesujące oferty, promocje i atrakcje dla rodzin przyciągnęły około 800 klientów.

To była już ósma odsłona Dnia Handlowca. W wydarzeniu wzięli klienci rzeszowskiego oddziału,  którzy mieli okazję aby zapoznać się z nowościami, trendami oraz najlepszymi ofertami przygotowanymi przez producentów. Dzień Handlowca skupił prawie 100 wystawców.

Promocje, upusty i inne okazje czekały na klientów odwiedzających stoiska. Niewątpliwą zachętą do zawierania transakcji były atrakcyjne promocje i  wysokie upusty. Pojawiły się także nowości. Zaplanowano również smaczne degustacje i pokazy kulinarne w plenerze. Tego dnia nie zapomniano także o najmłodszych odwiedzających. Z myślą o nich na terenach zielonych obiektu przygotowano Piknik Rodziny. Profesjonalna animatorka organizowała dla dzieci gry i zabawy. Dodatkowo dzieciaki mogły poszaleć na dmuchanych zabawkach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

PHUP Gniezno zaprasza na Dzień Handlowca połączony z Targami Wielobranżowymi PHUP. Uroczystość odbędzie się 9 lutego w Gnieźnie. Firma jest dystrybutorem w segmencie branży FMCG. Prowadzi sprzedaż produktów przez bezpośrednią dostawę do sklepów i hurtownie Cash&Carry. Poprzez 5 centrów dystrybucji i flotę ponad 200 samochodów dostawczych, firma obsługuje ponad 5 500 klientów miesięcznie.

2 lutego obchodzimy Dzień Handlowca. Wszystkim przedstawicielom kupieckiej społeczności z okazji jej święta Wydawca oraz Redakcja Poradnika Handlowca składają najserdeczniejsze życzenia.

X

Przeczytaj również