Jesteś tutaj

Kaufland i Henkel razem dla podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych

Kaufland i Henkel już po raz drugi pomagają wspólnie podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach rozpoczętej akcji „Kupujesz – pomagasz!” część dochodu ze sprzedaży produktów firmy Henkel w sklepach sieci Kaufland przeznaczona zostanie na potrzeby edukacyjne dzieci. Akcja potrwa do 4 października br. Uzyskane wsparcie pozwoli, aby potrzebujący tego podopieczni Stowarzyszenia mogli nadrobić bardzo duże zaległości edukacyjne, wynikające z wieloletnich zaniedbań, oraz odkryć i rozwinąć swoje talenty poprzez udział w zajęciach dodatkowych. W Wiosce SOS dzieci otrzymują niezbędną pomoc, jednak wiąże się to z ogromnymi kosztami. Dlatego akcje takie, jak „Kupujesz – pomagasz!” stanowią istotne wsparcie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Działania proekologiczne wpisane są w strategię firmy Kaufland. Norma ISO 50001, którą sieć z powodzeniem wdraża w Polsce, to jedna z najlepszych praktyk służących racjonalnemu i oszczędnemu zarządzaniu energią.

W ramach ułatwiania pracy, przy jednoczesnym wzroście jej efektywności, wszystkie markety sieci Kaufland w Polsce zostały w tym roku wyposażone w nowoczesne wózki paletowe, które zastąpiły ręczne wózki w pracy z ciężkimi ładunkami.

X