Jesteś tutaj

Kaufland i Henkel razem dla podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych

Kaufland i Henkel już po raz drugi pomagają wspólnie podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach rozpoczętej akcji „Kupujesz – pomagasz!” część dochodu ze sprzedaży produktów firmy Henkel w sklepach sieci Kaufland przeznaczona zostanie na potrzeby edukacyjne dzieci. Akcja potrwa do 4 października br. Uzyskane wsparcie pozwoli, aby potrzebujący tego podopieczni Stowarzyszenia mogli nadrobić bardzo duże zaległości edukacyjne, wynikające z wieloletnich zaniedbań, oraz odkryć i rozwinąć swoje talenty poprzez udział w zajęciach dodatkowych. W Wiosce SOS dzieci otrzymują niezbędną pomoc, jednak wiąże się to z ogromnymi kosztami. Dlatego akcje takie, jak „Kupujesz – pomagasz!” stanowią istotne wsparcie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Budowa biurowca centrali Kaufland Polska trwała od połowy 2014 roku. Prace budowlane już się zakończyły, a pracownicy przeprowadzają się właśnie do nowej siedziby. Autorem projektu biurowca jest wrocławskie biuro architektoniczne Grupa RB.

Z początkiem miesiąca pensje w sieci Kaufland wzrosły. Kasjer-sprzedawca zarobi więcej, płace na tym stanowisku wynoszą od 2600 zł do 3100 zł brutto na pełnym etacie i są wyższe o 300 zł. Pensje kasjerów-sprzedawców są niże w mniejszych miastach – pracownicy zarabiają tam od 2600 zł do 2900 zł brutto. W stolicy natomiast pracownicy sieci zarabiają od 3100 zł do 3400 zł brutto. 

X