Jesteś tutaj

Kaufland w Tarnowie po remodelingu

Od dzisiaj w Tarnowie działa zmodernizowany sklep sieci Kaufland, zlokalizowany przy ul. Lwowskiej 63. W związku z remodelingiem marketu w dniu otwarcia na klientów czekają atrakcje i promocje, m.in. konkursy z upominkami i bonami na zakupy, liczne degustacje i gorąca kawa.

W wyniku modernizacji sklep wyposażony został w nowe, przestronne lady ze świeżymi produktami mięsnymi, wędlinami i serami, obsługiwane przez pracowników sklepu. W ramach projektu „Wędzarnie jak dawniej” w tarnowskim markecie uruchomiono komorę wędzarniczą, w której codziennie dostępne są takie wyroby jak schab, boczek, różne rodzaje szynek oraz kiełbas. Dostępne jest także nowe stoisko piekarnicze.

Wszystkie działy w sklepie zostały oznaczone za pomocą różnej kolorystyki i piktogramów. Identyczne oznaczenia używane są w gazetkach reklamowych sieci. Dzięki temu, że klienci widzą w markecie takie same oznaczenia jak w gazetce, podczas zakupów szybciej mogą znaleźć interesujące ich produkty. Klienci mają możliwość płacenia za zakupy w 6 nowych kasach  samoobsługowych.

W zmodernizowanym sklepie klienci mogą korzystać z darmowego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Ponadto Kaufland wprowadził wózki zakupowe przystosowane do przewożenia dziecięcych nosidełek oraz wózki zakupowe przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Market wyposażony jest w nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED-owe, odświeżona została jego elewacja, a parking przy sklepie stał się bardziej funkcjonalny i przyjazny dla klientów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Niecałe dwa tygodnie temu byliśmy świadkami niezwykłej przemiany sklepu Kaufland przy ul. Osiedle Kombatantów 16 A w Krakowie, który zadziwił nowym wystrojem. Dzisiaj kolejny krakowski market, tym razem zlokalizowany przy ul. Bratysławskiej 4, został zaprezentowany klientom w całkowicie nowej odsłonie. Z tej okazji przed sklepem klienci mogli napić się świeżo parzonej kawy i skosztować produktów prosto z grilla, a także skorzystać z wyjątkowych promocji.

W sklepie Kaufland przy ul. Osiedle Kombatantów 16 A w Krakowie zakończył się właśnie wyjątkowy proces modernizacji, w ramach którego pojawiły się całkowicie nowe strefy tematyczne, które nie tylko ułatwią robienie codziennych zakupów, ale także wzbogacą ofertę o ciekawy asortyment.

X