Jesteś tutaj

Kaufland wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Ruszyła kampania rekrutacyjna „Szukamy Rodziców SOS” prowadzona przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Kaufland, jako partner strategiczny Stowarzyszenia i partner kampanii, aktywnie wspiera tę inicjatywę.

Celem kampanii jest znalezienie Rodziców SOS – nowych opiekunów zastępczych, którzy chcieliby zapewnić rodzinną opiekę dla dzieci w Wioskach SOS. Praca w roli takiego rodzica wiąże się z przeprowadzką do Wioski SOS w wybranej lokalizacji. Tam Rodzice SOS zamieszkują jeden z domów, w którym tworzą rodzinę dla 5-8 dzieci. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi, których są w Polsce tysiące. W SOS Wioskach Dziecięcych mogą znaleźć nowy dom i zastępczą rodzinę SOS. Obecnie pomoc Stowarzyszenia trafia do ponad 1420 dzieci w całej Polsce.

Stowarzyszenie poszukuje obecnie 10 osób, które zdecydują się na taką zmianę w życiu. To już trzecia edycja kampanii rekrutacyjnej. Dzięki dwóm poprzednim znaleziono dwa małżeństwa oraz trzy kobiety, które tworzą teraz rodziny w SOS Wioskach Dziecięcych.

Kaufland jest partnerem strategicznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce od 2015 r. Firma pomaga Stowarzyszeniu przekazując dotacje, dary rzeczowe, udostępniając bezpłatne powierzchnie reklamowe, dzięki którym informacje o działaniach Stowarzyszenia i możliwościach jego wsparcia mogą dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych darczyńców.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po raz kolejny Henkel i Kaufland połączyły swoje siły na rzecz akcji „Kupujesz – pomagasz!”, organizowanej w ramach wsparcia Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Dzięki zaangażowaniu konsumentów, Stowarzyrzenie otrzymało darowiznę w wysokości 55 tys. zł, która zostanie spożytkowana na rozwój i edukację jej podopiecznych. 

Kaufland został doceniony przez konsumentów za najwyższą jakość obsługi i uhonorowany prestiżowym tytułem Gwiazda Jakości Obsługi 2018.

X